PP-ckari a podobni:-)

Príspevok v téme: PP-ckari a podobni:-)
usmev:)

zdravim vsetkych, ktorych sa tato tema tyka/tykala:-)
pred niekolkymi rokmi som nezvladla napor stresu a da sa povedat, ze som sa zosypala.. mala som hnusne obdobie, absolutnu nechut do zivota, bola zo mna troska fyzicky i psychicky.. potom sa vo mne nieco zlomilo, zabojovala som a vyslo aj u mna slniecko:-) samozrejme, ze nieco taketo cloveka poznaci.. mavala som strach byt sama doma, mala som strach niekam ist, ze sa mi zopakuju take stavy, ake som mala vtedy, ked som na tom bola tak zle.. jednoducho, akoby to vyustilo do mensej formy PP = panickej poruchy, uzkosti..
potom som sa opat zatala, snazila si uvedomovat vei, ovplyvnovat myslienky, pomahat psychike, az nastalo naozaj lepsie obdobie:-)
potom bolo dlho fajn, az na leto - mala som z jedneho "problemu" strasne stresy, zle som kvoli tomu spavala a podobne.. teraz si uvedomujem, ze to bola uplna banalita, absolutne nic vazne, no vtedy ma to uplne "znicilo", az sa u mna zacali objavovat ataky.. chvilku dobre, chvilku horsie.. nemusim ich asi opisovat, kazdy kto vie o com hovorim, ma pochopi.. opat som zatala zuby a snazila som sa menit veci, seba, vsetko na co som mala silu.. od leta az po dnesny den musim silno, silno zaklopat o drevo.. neda sa porovnat obdobie vtedy a teraz:-) je to lepsie.. nerada byvam sama, ale ked je treba, som aj sama a nerobim cirkus:-) nerada chodim niekam do daleka, lebo sa bojim, ze by sa mohlo nieco stat, no uz aj to sa snazim prekonavat.. absolvovala som par ciest a zvladla som ich:-) jedine co mi ostalo je dost velky strach o zdravie..
momentalne som vsak vdacna za kazdy novy den, kazde nove rano.. tesia ma aj tie najmensie veci okolo mna, aj to, co ostatni povazuju za samozrejme.. milujem zit! aj cez vsetky problemy, kotre sa pritrafia som vdacna za svoj zivot..
a teraz to, kvoli comu sem pisem:-) odkedy skoncilo to silnoatakovske obdobie, necitim sa fyzicky uplne ok.. stale mam este v sebe akysi blok, ktory kontroluje cele moje telo a ma o neho strach.. ja sa mu ani nedivim, ked si predstavim akym stavom som svoje telo muselo vystavovat (v tom obdobi bolo vsetko zle - maximalne oslabena imunita, neustale nejaka choroba, bolesti hlavy, silne busenie srdca, bolesi hrdunika a podobne..) no teraz by som chcela byt aj psychicky, aj fyzicky maximalne v poriadku:-) lenze: obcas mavam take zvlastne pocity na srdci.. ked mam nejake tie stresy, prejavi sa mi to busenim srdca.. snazim sa ale uz viac relaxovat.. no obcas mam pocit akoby slabosti na hrudniku.. neviem ci to spravne opisujem, ale nieco take, akoby ste citili, ze vam slabo bije srdce.. ani ho necitite bit, respektive len tak slabunko, aj tep je tazke nahmatat.. potom sa prelaknem, tak zacitim, ze uz je to ok:-) a ta slabost navyse prechadza do ruk, mam ich take slabe, nehovorim, ze by som nimi nemohla hybat, len su take slabe..sem-tam mavam este tlak na hrudniku, obcas pride nejake to tazke dychanie, ale skutocne sa to neda porovnat s tym co bolo.. dost citlivo reagujem na zmeny - aj teraz toto nahle ochladenie, alebo ked vstupim do horucej vody, mam taky zvlastny pocit.. taktiez sa mi stava, ze ked idem spat, tak citim akoby mi zvlastne bilo srdce, tak potom sa mi aj tazko zaspava.. myslite si, ze toto vsetko je dosledok toho obdobia, ktore som mala a dufam, ze uz je z velkej casti za mnou? obcas mam sice take pocity, kedy sa bojim, ci do toho opat nepadnem, no snazim sa spamatat sa a zit pre krajsie veci:-)
bola by som rada, ak by ste sa vyjadrili.. taktiez by som bola velmi rada, ak by sa vyjadrili ti, ktori maju podobne obdobie za sebou a ako sa maju momentalne fyzicky.. poznacilo vas to? nemate strach o svoje zdravie? nemavate este take zvlastne pocity, ktore sa tykaju prevazne srdca? napiste prosim:-)
dakujem za vsetky nazory a odpovede, prajem vam vsetkym krasny den a hlavne vela zdravia a usmevu do zivota:-)

usmev:)

ahoj vlocka:)
som rada, ze pises:-)
ja sa tiez tieto posledne dni citim zle:-/ zase mam take obdobie, kedy som uplne nesvoja, taka vnutorne napnuta, absolutne neuvolnena.. opat mam aj z uplnych blbosti stresy..
vcera som bola na jedej super party, no predtym som mala dost velke stresy.. teda, najskor ani nie, ale tak tesne pred tym teda fakt.. uz ked som sla cestou tam mi uplne bilo srdce, tazsie sa mi dychalo a podobne.. ked som vkrocila, stale som to tak citila, no povedala som kamaratke, ze teraz mi daj 5 minut, ja to predycham, troska sa upokojim a mozeme zacat chystat.. a dopadlo to uuuzasne!:-) paradny vecer, vsetko bolo perfektne, tak som taka stastna.. dokonca, aj ked som sa vratila, som nemala take tie hrozne stavy ako inokedy:-) lenze pred tym vecerom a vlastne doteraz mam take strasne zvlastne stavy zasa akoby pochadzajuce od srdca.. rano sa budim na hrozne busenie srdca.. potom je lepsie, no hocikedy cez den na mna pride bud nejaka ta tazoba alebo take zvlastne pocity - ci uz davno spominana slabost - akoby zacalo slabsie bit alebo naopak - zacne bit rychlejsie.. alebo to vynechanie, preskocenie.. jednoducho take zvlastne pocity, ktore teda vedie poriadne vylakat.. opat som tak nervovo labilejsia, dnes mi zvonil telefon a tiez som sa uplne prelakla.. alebo sme hrali jednu spolocensku hru a pocas nej, co som bola taka kludna na mna opat lozili take cudne pocity, horsie dychanie, take tie vnutorne stavy.. ale snad to prejde tak ako doteraz, lebo tieto stavy su mi uplne jasne:-) blbe je, ze dnesny den mam mat opat pracovny a to som ete vobec nezacala, co mam tolko nechut:-) potom sa mi v hlave vybavuje vsetko co je predomnou, tak uz stresujem ako nic nestiham.. musim najst nejaky sposob denneho rezimu a rozlozenia si prace, podla mna by mi velmi pomohol..
vlocka:), dakujem aj za ten navod, urcite ho pri najblizsej prilezitosti vyskusam:-) mna by este zaujimalo - ty teraz beries nejake lieky? alebo chodis stale k psychologicke? pomaha ti to v nejakych veciach? viem, ze si to uz urcite pisala, ale neviem ako dnes:-)
tak sa majte vsetci krasne, neskor sa tu tiez urcite zastavim, lebo by som vam rada napisala viac:-)
pekny vecer, ahojte!;-)

vlocka:)

ahoj usmev:)
no konecne som sa dostala k PC. stale sa chystam, ze ti odpisem, ale akosi sa k tomu nikdy nedostanem. v robote vzdy niekto je a vecer doma ani k pocitacu nesadam, lebo potom stracam pojem o case. ale dnes si to mozem dovolit, lebo je konecne piatok.
tiez mam stresovy tyzden, v robote stale zhon a este k tomu vianoce, tak neviem, kde mi hlava stoji. tento stres pred vianocami je este celkom v pohode. na mna to vzdy prichadza po vianociach, pretoze zrazu bum-nic. ziadne zhananie darcekov, zdobenie domu, ziadnie tesenie sa na vianoce...
ale ako som pisala, tiez mam tento tyzden tazky, pretoze mam tiez pred menzesom, tak je to hroza. este vcera predvcerym som mala vela energie, jedla som co som videla a dnes sa citim pod psa. vsetko ma boli a ani jest mi nechuti. takto ma to bude drzat minimalne 3 dni. no a ked to dostanem, tak mi bude tiez tak zle, ze dalsie 3 dni budem na Novalgine. dnes sme v praci stavali vianocny stromce, tak to bolo super, urobili sme na firme vyzdobu a tak. lenze len co sme ten strom vytiahli, a nahodili svetielka, tak som sa zadychala a spotila, bolel ma chrbat, srdce mi buchalo... no ale to som si povedala, ze to je z tych kramov. tak som si musela ist na chvilu sadnut, tak som si trochu oddychla, dala caj a mineralku. no a potom som si zobrala 1/2 dna dovolenku, tak som s maminou chodila po meste. najskor som myslela, ze pojdem domov, lebo mi bolo strasne, lenze najnovsie sa drzim toho hesla, co tu niekto napisal "Kto chce, hlada sposoby, kto nechce hlada dovody" a to mi velmi pomaha. tak som sa isla do obchodov a teraz mam taky dobry pocit, ze som to zvladla. dala som si do vrecka mandarinky, aby som mala poruke vzdy nieco zjest, alebo vypit a isla som. no a teraz som prisla domov. v jednom obchode mi bolo trochu zvlastne, stale som mala pocit, ze sa nemozem nadychnut, ale to som si povedala, ze to je urcite z toho, ze som uz moc unavena, tak som sa trochu predklonila, aby som sa mohla nadychnut /vtedy sa uvolni branica/ a potom som uz vysla von, nastastie som nezacala panikarit a bolo to v pohode.
este som chcela povedat k tomu tvojmu buseniu srdca, ze mam jednu kamaratku, s ktorou som sa kedysi len tak rozpravala a hovorila mi, ze jej dost casto busi srdce /ale ona nema PP, ani nic podobne, ale uvedomuje si, ze to busenie ma zo stresov-cize to vie este kontrolovat/ a povedala mi, ze jej rodicia povedali /su lekari/, ze ked busi srdce, tak si ma sadnut na stolicku, chytit si na bokoch hlavu rukami a tlacit si hlavu s rukami medzi kolena, cize budes taka skrcena. a mas pomaly zhlboka dychat. povedala mi, ze mi to niekedy ukaze, ale akosi sme sa k tomu este nedostali:)))) no a vtedy ze sa ten tlak vyrovnava. tak neviem, ale dakedy to vyskusam, alebo ked ma napadne, tak sa jej to opytam, nech mi to ukaze.
dobre, zatial je to vsetko.
papapa. pekny vecer. este sa zastavim.

usmev:)

ach, stale nikoho:-(
a pritom tak rada by som s niekym podebatovala..
cely tyzden som mala dost stresov, vcera vecer som konecne mala uplne volno, taku obrovsku ulavu, tak na mna opat prislo silne busenie srdca a take zvlastne pocity.. vzdy, ked som si sla lahnut, som sa strhavala - bud na to silne busenie alebo skor na preskakovaie srdca.. raz bilo, druhykrat nie, raz som sa zobudila ako silno mi buchlo a tak.. uplne som z toho doteraz taka vyplasena, mali ste to aj vy, je to ok? mozno potrebujem pocut, ci aj vas sa tykali presne tieto problemy, lebo opat ma napadaju tie sproste myslienky, ci nahodou mam zdrave srdce, ked sa mi toto deje, nie je to nebezpecne?
vcera vecer som dostala este k tomu menzes - mavam ho fakt velmi bolestivy, tak som za celu noc naspala nanajvys tak 4 hodin, co mi bolo uplne zle.. vzala som si liek, ale kym ten zaucinkuje.. dnes som musela ostat doma, lebo do terajsej chvile mi bolo stale uplne nanic a ani teraz to nie je vyhra.. mam tak strasne stiahnuty a uboleny zaludok, ze sa nedokazem ani poriadne najest, no zaroven sa citim strasne slaba, toci sa mi hlava, este som dnes nic nejedla, ani nepila.. tak idem zacat niecim lahsim, snad to bude lepsie..
vcera vecer a vlastne aj dnes rano som sa citila dost mizerne, dolahla na mna vsetka fyzicka a psychicka bolest, tak si viete predstavit.. v duchu som si hovorila preco tolko bolesti treba znasat, cim som si to zasluzila.. dnes mam jednu akciu, na ktoru som sa dlho tesila, no dnes mam uplne nechut tam vobec ist.. ale urcite pojdem, musim..
ale verim tomu, ze po kazdej burke vyjde slniecko a tiez viem, ze teraz je taky cas, ze na mna vsetko dolahlo a treba to preckat a bude lepsie.. len aby to srdiecko viac posluchalo a budem aj ja spokojnejsia..
dobre, tak sa majte, papa:-)

usmev:)

halo, halo..
nikde nikoho?
uz nenavstevujete toto forum?
skoda toho.. no pevne verim, ze aspon raz za cas sa tu niekto zjavi a napise par riadov:-)

usmev:)

Chalan, ano, vystizne si to napisal:-) pekny prispevok:-) len aspon u mna je presne ten problem, ze neviem mat veci a celkovo zivot viac na haku a potom si robim zbytocne problemy..
inak vas vsetkych pozdravujem:-)
hned vam musim aj napisat, aby som to zo seba dostala von:-)
posledne obdobie bolo naozaj velmi fajn (klop-klop).. vcera som bola troska v strese, ale to obcas zvyknem byt a uz to nie je az take hrozne ake byvalo;-) lenze.. potom, asi okolo polnoci, prv nez som si sla lahnut, som si este zapla PC, lebo som si potrebovala vytlacit nieco do skoly.. a len narychlo som si zapla aj ICQ, ci tu niekto nebude (nemienila som si s nikym pisat, pretoze dnes sme mali naozaj velku pisomku, na ktoru sa je treba ucit 2-3 dni, no ja som sa na nu ucila len vcera, tak som chcela byt poriadne vyspata, aby mi to zajtra palilo).. lenze tam bol akurat prihlaseny aj jeden chlapec - ano, priznavam, velmi sa mi paci, po dlhej dobe je to skutocne chlapec, ktory ma uplne ocaril.. a napisal mi! ja cela stastna som mu teda odpisala a pisali sme si.. potom bola asi 1 hodina rano a zacali sme si tak "vaznejsie" pisat, dokonca ma pozval von.. ja som sa troska zlakla, ani neviem preco.. tak som zacala cuvat, ze velmi rada pojdem, ale este teraz nie.. no.. a tym, ale skor niecim inym, o com velmi nechcem hovorit, som sposobila mensiu hadku.. potom som to ukoncila so slovami, ze uz je fakt vela hodin a ptorebujem sa na zajtra vyspat.. tak som si sla lahnut, no ako som lezala v posteli, uplne ma hnevalo to co sa stalo:-( fakt ma davno nic tak nevzalo ako ta nasa hadka.. zrazu som pocitila strasnu vinu.. uplne som sa citila vinna a prechadzalo mi hlavou to, ako som ho teraz nahnevala, ze ma uz viac nepozve von a ja mozem na nase spolocne chvilky zabudnut.. potom na mna prisli akesi vycitky - strasne som sama sebe zacala nadavat, ze naco ja blba, som o polnoci zapinala to prekliate ICQ, naco som mu odpisovala a preco som mu hned nenapisala, ze je vela hodin a som unavena.. stvalo ma to, ze som sa tam zapla a pisala si s nim, ze som sposobila to co som sposobila, ze som teraz mohla kludne spat, nemusela sa trapit, ze by nemusela vzniknut ta hadka, nemusela by som ho nahnevat, ze mozno teraz budem uplne nevyspata na tu zajtrajsiu pisomku a ze vsetko popletiem a taketo.. jaj a este som sa trapila aj nad tym, ze preco som taka sprosta a vsetko si tak pripustam k srdcu.. to ma potom zacalo najviac trapit, ze preco sa neviem obrnit akousi ochrannou foliou proti reciam inym, proti chovaniu inym a podobne.. to ma fakt hnevalo, ze preco robim vzdy aj z toho najmensieho problemiku ten najvacsi.. chcela som sa ukludnit, ale vobec som to nedokazala.. potom som sa snazila mysliet na nieco prijemnejsie a ZRAZU - akoby som stratila cele telo - ano, asi tak nejak som sa citila.. strasne zle mi prislo.. uplne divne stavy.. rychlo som teda vstala, zacalo sa mi tazko dychat, srdce sa mi rozbusilo taaaak nehorazne, ze som nevedela co teraz.. rychlo som sa napila, vyplakala asi 3 slzy a bolo lepsie:-) ale bolo to fakt neprijemne, ved asi vieme.. potom som si sla lahnut a uplne mi preskakovalo srdce, strasne zvlastne mi bilo, tak este z toho som bola mierne vykolajena, no nastastie sa mi podarilo zaspat.. neustale som mala v sebe myslienku - nic sa ti nemoze stat a ak aj ano, prosim, aspon sa viac nebudem trapit.. pomaha to:-)
rano som vstala a opat bolo slniecko:-) aj ked som este troska mimo, lebo dlhsiu dobu som sa drzala, no teraz presne viem z coho to bolo sposobene.. hovori sa, ze clovek sa uci z vlastnych chyb.. viem, ze nikto nie je neomylny, no ja hoci viem, kde robim chybu, nie vzdy som az natolko odolna nad nou uz druhykrat zvitazit.. niekedy sa citim ako taky maly kamen na ceste, do ktoreho si ludia kludne mozu kopat.. ale tym nemierim na moje sebavedomie (s tym nastastie problemy naozaj nemam:-))alebo cosi podobne.. to skor narazam na to, ze niekedy som taka slaba voci urcitym veciam, ze ich neviem prijat take ake su, neviem zavriet kihu, pretocit list a ist dalej.. stale som na tej jednej strane, citam ju dokola, dokola a uplne zbytocne! viem, ze je to zbytocne, ale nie vzdy dokazem premoct mylsienky, ktore sa k tomu chcu stale a stale vracat.. niekedy su naozaj silnejsie a hoci sa snazite mysliet na nieco pekne, stale ste pri tom istom probleme.. aj teraz.. toto je jasny dokaz toho.. nie aby som si uvedomila, ze stalo sa to co sa malo stat, asi to tak malo byt, aby som si to ICQ zapla, ale ja donekonecne budem riesit, ze preco som to neurobila inak, preco som to zapla, ze nebyt toho, teraz by bolo vsetko ine a pritom nejde o ziadne vazne veci! len ta moja blba povaha vsetko takto riesit, vracat sa k tomu, trapit sa nad tym..
dobre, hlavne toto som chcela napisat:-) navyse, mam PMS - citim sa tak ako kazdy mesiac, ked ho mam:-) taka som nesvoja! vsetko ma boli, tlaci, omina, striedaju sa u mna nalady stastia, smutku, precitlivelost.. a to ma v sobotu caka Velky den a chcela by som si ho uzit, tak uvidime:-)
dobre, dakujem vsetkym co ste si ma precitali;-) urcite sa tu dnes zastavim, dufam, ze sa tu najdu niektore dusicky, ktore napisu aspon par slov, ako sa maju, pripadne hocico ine:-) len nech viem, ze ste tu:-) drzte sa, ahojte!:-)

zuzanka65

Chalan, tvoj vyraz
(sorry za vyraz) "mámvpičisticky" a bude oka :)
sedi ako r..t na serbel, je to presne tak, aj ked sa to snazime povedat inymi slovami, drz sa :-)

Chalan

skúste homeopatiká od firmy boiron, sa to volá Sédatif PC, mne to odporučila teraz doktorka, lebo mám presne tie isté príznaky ako vy, teda nie až takého psychického rázu (iba nervozita, semtam nespavosť) možno preto , že som chlap, ale skôr somatického(vyšší TK, srdcové arymie - po vyšetrení EKG ide o predsieňové extrasystoly čo je nezávažná dočasná porucha spôsobená najma stresom, kŕče v bruchu, problémy s trávením...), mno uvidím či to pomôže. Podla môjho názoru keby nás všetkých čo sme tu vyšetril psychológ, by nás šupol do jedného vreca (prepáčte za výraz - asi sme neurotici :)) Ináč zdravotný štýl som už tiež dávno upravil, ale čo je rovnko podstatné (všimol som si že ste už na to prišli) treba brať život a hlavne seba!!! viac (sorry za vyraz) "mámvpičisticky" a bude oka :)držte sa ženy moje...;)

usmev:)

ahoj, vlocka:)
mile, ze si sa ozvala:-) ja sem chodievam viacmenej pravidelne, ale tak sa mi zdalo, ze sa viaceri odmlcali, tak som nechcela iba ja prispievat:-)
mam sa fajn, klop-klop:-) len v skole sa toho akosi kopi, este ma caka tento a ten buduci tyzden taky narocny, no potom si ani neviete predstavit ako sa tesim na to volno, ktore pride:-)
Persen som uzila dokopy asi 3 alebo 4krat:-) uvidim, mozno to spravidelnim, ale musim zaklopat, ze tieto dni nebolo treba:-) neviem ci je to vami, mnou, radami, ktore tu padli alebo cim, ale akoby som sa uplne zmenila.. teraz, ked na mna pride zle, hned prepinam na to, ze nic sa mi nemoze stat, vsetko je ok.. a tiez si samozrejme opakujem tu vetu, nech aj pride atak, kludne, teraz vsetkym pekne ukazem ako to vyzera:-) v minulosti by som hystercila, plakala, zamotavala sa, ale tieto posledne tyzdne som to brala uplne, ale uplne inak.. a skoro vzdy to teda zabralo, chvalabohu to dobre dopadlo:-) tak len dufam, ze mi to ostane takto co najdlhsie:-)
a to srdce.. to je take diskutabilne:-) sem-tam citim, ze mi tak zvlastne preskoci alebo urobi cosi "netypicke".. shosa tu mala velmi pekny prispevok ohladom neho, doteraz mam presne tie jej slova v hlave a snazim sa podla nich drzat:-) pocas tyzdna mi skoro kazdy den po takom psychickom vypati dolahne ulava a to som uz spominala, vtedy mi vzdy dost busi srdce.. inokedy by som si okamzite chytala pulz, merala kolko uderov za minutu a podobne.. posledne tyzdne som to srdce citila, to je jasne, dost teda busilo, no neriesila som to:-) povedala som si, len nech busi, som voci tomu akasi neutralna.. nech si robi co chce.. a nastastie to ostava pri tom buseni, neprejde to aj do inych stavov, ktore som si zvycajne ja sama navodila.. co by som este potrebovala dostat z hlavy je uz hadam posledna vec - skoro pri kazdom jednom pripade som sa docitala, ze zakazdym pritom silnom buseni, ktore ked obcas pride, museli zavolat sanitku.. stale ma to akosi drzi v hlave, ze viem, ze kludne sa mi niekedy moze vratit to busenie, ale v uplne inej forme, v takej, ktoru som uz tiez parkrat zazila.. neskutocne, ale naozaj silno sa vam rozbucha srdce a nijako to nejde ukludnit.. stale rozmyslam, ze ak ma to prekvapi, ci volat sanitku ("ved to tak robia aj vsetci ostatni, tak asi je to potrebne")..
este priadam jednu pozitivnu skusenost:-) isla som raz domov a zrazu som citila, ze sa mi akosi zacina zrychlovat srdcea postupne aj ine veci.. pekne som si v duchu vyslovila vety, ktore som uz vyssie spomenula.. zosiroka som sa usmiala a hovorila si, tak, teraz sa vsetcibudete na mna pozerat, mozno vam predvediem ako to vyzera, ked...:-) a bolo lepsie.. o dost lepsie:-) ale dost ma trapi dychavicnost.. obcas mi staci prejst aj par metrov a som teda riadne zadychana.. myslite, ze aj to je ok?
a aby som nezabudla, spominali ste tu sport.. priznam sa, som dost pasivny clovek, mam malo pohybu, vela sedim nad knihami a podobne.. no rozhodla som sa, ze aspon 2X do tyzdna si troska vyraznejsie zasportujem (ci cvicenia v posilnovni, ci nejake "silnejsie" cvicenie).. minuly tyzden som sa dost namakala, pocas cvicenia mi teda dost bilo srdce, raz na mna prislo take, ze ach, co to je, ale potom si hovorim, cvic dalej, prave toto prospieva tvojmu srdcu a tym som si to vsugerovala, ze som sa citila lepsie:-)
a este mam jednu otazocku:-) co hovorite na tento napoj?
www.goodnightdrink.com
je neskodny?:-) mne to pripomina nieco ako RedBull a na ten mam svoj nazor:-) tuto to ma celkom prirodne zlozenie, obsahuje ale aj melatonin, tak neviem.. totiz, uz som ho chutnala, ale nepila som ho cely.. akurat, ze mam z toho chaos, lebo v ten den bol mozno aj nejaky blby tlak a strasne som mala nizky tlak.. bola som unavena, hlava sa mi tocila, pulz som mala nizky.. a teraz neviem, ci po vypiti toho napoja som sa tak ukludnila alebo ci to mam pripisovat pocasiu:-) lebo fakt som ostala taka pokojna nejaka, hoci som mohla byt aj v strese, takze neviem..
a keby nahodou nastalo zhorsenie alebo by sa nieco "pokazilo", nasla som si uz aj psychologicku, ku ktorej by som isla:-)
teraz uz len taky riadny oddych.. v poslednej dobe sa akosi neviem sustredit a ucenie mi az velmi dlho trva.. podla mna to tym, ze uz zacala vianocne obdobie, su take prijemne sychrave vecery, kedy by clovek najradsej vypol, dal si teply vonavy caj, urobil si pohodlicko a vychutnaval si vsetko co k tomu patri:-) neviem, musim najst nejaku metodu ako mi to v tomto obdobi bude palit rychlejsie, lebo som akosi mimo:-)
dobre dievcata, som rada, ze aspon sem-tam niekto napise ako sa ma, co ma nove a tak:-) snad to bude castejsie:-)
krasny vecer a vychutnavajte si, vcera sme mali 1. adventnu nedelu, uz sme k tym vianociam blizko, vsetko je vyzdobene a je to uzasny pocit:-) ahojte:-)

vlocka:)

halooooooooooooooooo.
kde ste vsetci??? ako sa vam dari? dufam, ze dobre, ked nik nic nepise:)))
usmev:), tebe sa ako dari, papas ten Persen? a srdce poslucha?
Papa