Strie

lencok1

hanika nevadi v pohode,...bohuzial v dnesnej dobe moze ktokolvek upadnut do depresie...taka je dnesna doba...
este sa vratim k striam, blizi sa september, tak asi pojdem na ten laser...este raz sa pytam pre istotu ci sa ti tie biele stensili...ci sa mi to oplati, inak mam pocit ze odkedy cvicim aj tie strie sa scvrkavaju...a urcite napisem na tu klniku v BA, a dam vam vsetkym vedeit...

hanika

Tak prepáč leni, že som sa tak vypytovala, to ma mrzí, že ¨ti niečo také prihodilo. kolko máš rokov? ja mám 18 skoro 19

lencok1

odkedy mi z nicoho nic odisiel do kanady priatel...ja som mala vtedy aj vela inych probelmov a som to psychicky nezvladla:(, teraz je uz naspat ale psychika sa lieci dlho

hanika

ahoj leni, uplne s tebou súhalsím, že ak nejde o život, tak nejd e o nič. Strie má dnes vala dievcat a žien. S s čoho si mala depky? ak sa možem spýtať

lencok1

ozaj baby a kym nejde o zivot nejde o nic...a to viem o com hovorim, hlavne dobru psychiku...zivot je taky raz si nahoru raz dolu, ale hlavne ze si...ja sa liecim na depresiu, nie je to sranda...oproti takym striam...si to porovnajte, to len aby ste vedeli

lencok1

hanika nic sa nestalo:)))...
ja mam este na nozke aj jazvu z popaleniny a musim zit aj s tym...ale vsetko sa da nejako spravit...veda ide dopredu a zatial si uzivajme aj napriek tomu:)aby sa horsie nestalo

hanika

leni prepáč, ja som si zmýlila kolonky, nechtiac som tam hodika tvoju prezývku a ešte skomolene, ponáhlala som sa, nehnevaj sa Hanika

lenco1

ale neužívala som nič,ale mimamka a moji príbuzní otvorili oči, že je to iba maličkosť a pomohla mi aj táto spránka keď som sa presvečila, že strie trápia mnohé z nás. ja tiež verím, že tá nová technika v BA zaberie. Krémy používam, lebo sa aktívne venujem zase športua som šřastná. napĺä ma to

lencok1

hanika hadam by si kvoli striam lieky neuzivala jeeeeeeeeemine...ved sme v tom viacere
inak pytala som sa svojho uja, co je odbornik vo svojom fachu...a ten povedal ze strie sa nedaju odstranit,a ze aj tie kremy su skor iba ako prevencia pred nimi, no ale mi dufajme ze co je v BA ta klinika, ze ta nova metoda, ktoru chcu pouzivat to uz zmakne...

hanika

Holky,asi tu nebudem až do ďalšej soboty. idem na dovolenku do hôr, ale neviem, či budeme mať na hoteli net, keď áno, tak sa určite ozvem. MAjte sa pekne a marcia, nerob si s tých strií ťažkú hlavu, v dnešnej dobe ich má veľa dievčat. A aj chlapcov, rob čo ťa baví, športuj ak máš chuť. A ešte k tomu krému pre tehotné, používaj ho po sprche. Lencok1 majsa aj ty zatiaľ pekne. A ešte já sa priznám, že som kvôli striám chodila aj k spychológovi a skoro som užívala aj lieky, až potom sa mi kamošky priznali, že majú ich tiež, tak ma to akosi prešlo. hOlky ste mladé, tak si užívajte života, na strie sa teray vykašlite, veď mám e prázky.papa PS: na ďalšiu soobtu sa ozvem