Strie

hanika

Ahoj mArcia, ten laser mi robili na kožnom oddelení u normálnej lekárky, je fakt potrebných minimálne tých 6 minút na každom sedení. keď si písala, že sa ti robia strie na zadku a bokoch, tak to sú tei najčastiešie miesta, ak sa ti tam robia a nepriberáš alebo nerobíš vrcholový šport, tak je možné že ti dobre nepracujú nadobličky alebo to může bxř aj s liekov na astmu. Strie spôsobujú aj lieky kortikoidy steroidy a glukokortikoidy. Neviem ako dlho máš strie, ale čím budú staršie, týmm menej budú videť. POužívaš na ne neajký krém A ešte poradím ti, aspoň raz denne si natieraj boky, zadok, stehná, bruškoa a prsia krémom pre tehotné ženy. Zabraňuje to ich ďalšej tvorbe.

hanika

lencok1 ja som chodila na laser na kožné oddelenie, za jednu minútu laseru zaplatíš 40sk, na strie potrebných aspoň 6 minút na každom sedení. Mne sa chrastičky nerobili, ja som mala tú kožu takú akoby mriežkovanú, ked som si po nej peršla rukou, teraz ju mám hladkú ,tým že sa ti pokožka vyhladí, tým sa ti aj strie zúžia a nebudú také viditeľné. Charstičky sa robia iba pri veľmisilnom laseri, ktorý sa používan na odstraňovanie tetovania alebo materských znamienok

marcia

hanika..ahoj,ja mam ten isty problem ako vy vsetky a nenavidim strie od mojich asi 15tich rokov,ale mam ich cim dalej tym viac,aj na stehnach a hlavne na zadku,ja uz si neviem ani predstavit sa vyzliect do plaviek,strasne sa zato hanbim,prosim ta kde ti to robili tymlaserom?objednavala si sa dlho dopredu?uz davno nad tym premyslam,ale medzitym mi vela ludi povedalo ze take nieco ani neexistuje,a mam sa s tym zmierit,ale vidim ze predsa take nieco existuje..prosim ta odpis,budem velmi rada,pa

lencok1

hanika ja som musela uzivat antiodepresiva prisom som nabrala, nie moc, lebo ja som tenucka, ale teraz ked som schudla to je samozrejme vidno, hlavne boky, zadok som necvicila...:(
a chcem sa ta opytat ako to prebrieha s tym laserom, to su tam potom chrasticky? ti to odpadne, ci..., neveim ci to predstavit...ja si chcem dat urobit hlavne tie biele...u nas to nikto nema, moja chyba ze som nic nerobila, ale za to mohla aj moja depka

hanika

áno, už mi nie sú takmer vidieť. Tebe sa prečo spravili strie? já som prílíš rýchlo narástla, keď som mala 13 rokov, 6 cm za týžde¨a pribrala som 5kg, od tej doby ich mám, ale tak už mi ich skoro ani nevidno

lencok1

no su take jemnucke, ale vidno to, jedna je hrubsia asi 2 mm...takze tak nejako...
teraz rozymslam co bude lepsie ci ist na ten laser alebo potomk tej pani doktorke, ale vsak aj tak sa rozhodnem az na jesen...takze ty ich uz mas skoro neviditelne, oplatilo sa?

hanika

zredukovali sa mi tak, že sa mii pokožka vyhladila a je taká hladká ako na miestach, kde strie nemám
ostalá mi iba jemné bie prúžky