Strie

bajus

teraz som si precitala vsetky spravy co tu su, a este vam chcem povedat...mame len jeden zivot a neoplati sa stresovat koli takym malym jazvickam..su ludia, co maju jazvy po popaleninach, roznevelke znamienka,... vidiet to rozhodne viac ako nas "miniproblem" ....dajte sa do plaviek, kym ste mlade, ak ich mate na stehnach, kupte si plavky, kde je kratasovy spodok, aj tak su v mode :D ze po vas ini pozeraju na kupalisku? baby jedine preto, ze vam zavidia, ze mate take male strie a oni maju vacsie :D a chalani si take drobnosti nevsimaju...a ak ano, a vadi imto, nestoja za to...ja mam 19, mam skveleho priatela a on s tymi mojimi striami nema nijaky problem... :-) a tak ho nemam ani ja..snazim sa ich zbavit, ale to neznamena ze upadnem do depky a nevyjdem von pokial same zahadne neodidu :-)

bajus

teraz som si precitala vsetky spravy co tu su, a este vam chcem povedat...mame len jeden zivot a neoplati sa stresovat koli takym malym jazvickam..su ludia, co maju jazvy po popaleninach, roznevelke znamienka,... vidiet to rozhodne viac ako nas "miniproblem" ....dajte sa do plaviek, kym ste mlade, ak ich mate na stehnach, kupte si plavky, kde je kratasovy spodok, aj tak su v mode :D ze po vas ini pozeraju na kupalisku? baby jedine preto, ze vam zavidia, ze mate take male strie a oni maju vacsie :D a chalani si take drobnosti nevsimaju...a ak ano, a vadi imto, nestoja za to...ja mam 19, mam skveleho priatela a on s tymi mojimi striami nema nijaky problem... :-) a tak ho nemam ani ja..snazim sa ich zbavit, ale to neznamena ze upadnem do depky a nevyjdem von pokial same zahadne neodidu :-)

bajus

ahojte,mam strie a cez prazdniny objavila moja mama sposob "ako na ne" ...boli sme na jednom kupalisku/kupeloch vo vysnych ruzbachoch, kde je taky pristroj..vola sa "vacu well"...je to vlastne beziaci pas a funguje to tak ze od pasa dolu vas v tom zatvoria, pristroje tam vysaju vzduch, vytvori sa vakuum a behate na beziacom pase 20 minut...oficialne sa uvadza ze je to na vyhladenie pokozky, odstranenie celulitidy, precistenie lymfatickeho systemu, schudnutie a kadejake ine hluposti...v kazdom pripade bolo by dobre absolvovat tuto proceduru aspon 10krat...no ja som bola trikrat a kazdy den som si stenanatierala kremom excipial u lipolotio a vsimla som si ze jazvy postupne zbledli, niektore zmizli... 20minut tam stalo 120sk a ak idete 10x (niekomu mozno staci 7-8) je to lacnejsie ako laser a pritom je to obycajny beh... jediny problem je, ze ak ma niekto strie od pasa vyssie, asi sa ich tymto sposobom nezbavi....ale aspon nieco ;) tak to vyskusajte..skuste sa popytat vo fitkach naokolo, na kupaliskach, plavarnach, liecebnych zariadeniach, abo skuste kuknut na nete, ci sa taketo "cudo" nenachadza vo vasej blizkosi

lencok1

ozaj hanika chcem sa ta opytat akym lasreom ti to robili, ci to to len nasvecovali, alebo to bol taky co ti priamo do toho "pipali"...

lencok1

ahoj hanika, vobec som si nevsimla ze si mi hned na druhy den odpisala...prepac...inak este som vam vsetkym chcela poradit collagen, ktory pekne vyhladzuje pokozku, sice je drahy, ale ak do niecoho investovat tak do toho...aj ja si ho idem kupit, vysledky sa dostavia po 2 mesiacoch pravidelneho mazania...

hanika

Ahoj Lenčok, ten laser sa mi fakt oplatil, tie biele sa stenčili a s tým cvičenním mám podobné výsledky. JA som sa venovala veľa športom a nechala sem toho, teraz zasa závodne športujem, cítim sa lepšie a strie už sa mi nerobia. A tiež sa mi stenšili. Budem rada ak mi dáš kontakt na tú kliniku.