Strie

baabo

caute, mam tetovanie na bruchu a bojim sa že mi ostanu strie po porode,a tetovanie bude ptrasne,,,neviete ako predist tomu aby sa tetovanie neposkodilo? da sa to vlastne zakrit potom niak?

henry2503

chcel by som sa opytat mam strie asi tak pol roka rychlo som vyrastol a mam ich ne chrbte a dost mi vadia chcem sa opytat co je t kavove soco??? a kolko stoji ta laserova operacia a ci sa po operacii uplne vyhladia?

sonina

ahojte, tiez mam problem so striami. chcela by som sa spytat haniky,co pisala z v BA je nejaka nova metoda proti striam, ale vraj to nie je laser. pls mohla by si mi povedat o co ide,a dat mi na nich kontakt? uz si to vyskusala? pomohlo to? dakujem

aduliena

Pevné prsia dosiahneš cvičením cvikov určených na prsia. Strie vznikajú pri rýchlom chudnutí alebo náhlom pribratí. Sú to vlastne drobné trhlinky kože a tie sa už odstrániž žiaľ nedajú. Existujú rôzne krémy, ktoré môžu zmierniť ich viditeľnosť, ale úplne sa ich už nezbavíš.

dyha

no zdravim.......ja mám 16 rokov a mám velké prsia a na nich strie...je to hnustnéé.normálne sa hanbím ísť v tričku na ramienka....paradte mi ako mat pevné prsia a ako zabranit striam?? fakt som zufala...........ako sa ich zbavit??pls...poradte.. :(

mimča

Mám 18 rokov a strie len na stehnách s vonkajšej strany.Ako sa ich mám zbaviť?Sú bielej farby a tenké, ale aj tak sú mi dosť,hlavne v lete v polavkách viedeť.Poradíte mi čo na ne?Aký prípravok si mám kúpiť?Na laser nemám dosť peňazí...takže to som vylúčila,ale viem,že nejaké maste sú,len neviem aké.Dakujem za radu!

kali

ahojte,aj ja mám problém so striami od šestnástich,vytvorili sa mi a to som ani nezmenila hmotnosť a ani som nebrala antikoncepciu,prosto nič.a neviem si s nimi poradiť a baby myslím že ten kávový soc je to čo ostane po káve keď ju vypijete