Strie

lencok1

collagen beuty black stoji 1400, body 2300, noje dobre si to natierat co najdlhsie...kazdy individualne...
hanika a ked sa ta spytam odporucila by si mi ten laser na strie, ci sa oplati investovat teda...
sice cakam aj tak do jesene co za novinku to bude v tom estheticu, ale aj tak...

hanika

Ahoj lencok1...Strie mi odstraövali laserom s bokov a časti sedacieho svalu. tebe sa kde vytvorili strie? kolko stojí kolagén a ako dlho je dobré ho užívať?

lencok1

pouzivala som collagen ale len kratko, co mi ostalo po popalenine, ktoru som si natierala takze teraz nie, ale chcem si ho opat objednat...
hanika a z ktorej casti tela ti to strie odstranovali laserom?

lencok1

hanika neviem, lebo ono sa to len vybavuje a mam sa informovat az na jesen, potom budem vediet viacej...
a 2 krat ti to pomohlo? biele sa stensili?

hanika

Ahoj Lencok1, mňa tena laser vyšiel na 2400sk, a a absolvovala som ho 2krát. Vieš koľko bude približne stáť procedúrča u pani doktorky, čo si písala?

lencok1

hanika ked tu budes tukni kolko ta to vyslo, myslim ten laser na tie strie, kolko krat si to musela absolvovat, dikes

lencok1

olka aj ja by som to na tvojom mieste skusila:)...za informacie nic nestratis a mozno to bude fakt stat zato:), porozmyslaj...
u nas v rodine nikto strie nema, iba ja:(, co som pribrala z antidepresiv,sem tam som robila aj modelku...a teraz akurat tak mozem..., ale holky nebojte aj strie sa sa bude dat raz odstranit!!!

poliewoocka

olka jasne,ze do toho chod!Si este mlada,uzi si zivot!Uvidis,ze sa budes citit lepsie!Pozri sa na google pod obrazky- abdominoplastika

olka

Ahojte, podľa mňa je to jasne dedičná vec,ide o elasticitu pokožky.Niekomu sa môže aj veľmi natiahnuť a strie sa neurobia a voľakto iba trošku priberie a sú tam.Ja mám stre po prvom bábätku, porodila som v 19 r. 4-kilové dieťa a pred pôrodom som vážila slabých 42kg v tehotenstve som pribrala asi 17 kg.V podstate som mala konečne normálnu váhu pri 163cm ale po bruchu sa mi urobilo strašne veľa hrubých aj 3-3,5cm-trových strií.Bola som z toho hotová, lebo keď som potom zasa schudla ostalo mi hnusné špongiové brucho.Len veľká koža.Po 9r.som teraz porodila druhé bábo a už si z toho takú hlavu nerobím.Som chudá, brucho mám ploché,ale "pokrčené" hlavne v okolí pupka...aj som rozmýšľala, že by som si to dala plasticky upraviť,ale vraj sú to komplikované a dosť bolestivé operácie...neviem...keby mi to dakto poriadne vysvetlil a ukázalnejaké výsledky-fotky,takých ktorým to napravili asi by som sa do toho pustila...