Gélové nechty - výhody a nedostatky

meri0203

Ahojte chcela by som sa opýtať odkiaľ si môžem objednať štartovaciu sadu. Lebo na stránkach ako su minibazar.sk alebo aukro.sk tak su tam dost lacne nejak 50 eur a to je tam aj UV lampa a vsetko k tomu gely, pilníky... myslíte si že tieto sady budú kvalitné a oplatí sa ich objednať? dakujem vopred za odpovede :-)

mumba

Ďakujem za odpovede :) A ešte by som vás chcela poprosiť o radu. Neviem si vybrať z týchto troch gélov, ešte som ich neskúšala. Ktorý by ste najviac odporúčali? NSI platinum, Silcare Basic Uv gel alebo Lion prima builder. Chcela by som taký aby nezatekal a bol lesklý. Ďakujem

eriq

katsh1-pokial robíš všetky kroky tak ako sú dané pri modelovaní,vrátane počtu prevádzkových hodín lampy!!!!gel musí vytvrdnút.V inom prípade by som sa informovala u výrobcu-poprípade gel vrátila.ja robím už vela rokov s roznymi gelmi a priznám sa že toto počujem prvý krát.

katush1

Dobrý deň,
mohol by mi prosím Vás niekto poradiť ako správne robiť gélové nechty. Jedná sa o to, že mi vôbec netvrdne gél - konkrétne tá druhá vrstva priesvitného gélu. Prvá je ešte dobrá, ale tá druhá vrstva mi vôbec nemôže stvrdnúť, neviete mi poradiť čo robím zle?
(UV lampu mám 4 žiarivkovú, a gély na nechty sú Inginails-biely a priesvitný 1. a 2. fáza)

JankaBi

mumba- ja som počula od mojej dizajnérky, že základom doplnania je to, že sa odstráni všetok prebytočný a poškodený materiál a nahradí sa novým. takže určite ako necht rastie aj ten tvar sa posúva dopredu a treba to zas upraviť

eriq

mumba-jednoduchá otázka ,velmi tažká odpoved.na každý konkretny necht sa treba pozriet a zhodnotit čo budem so starým gelom robit.inak sa správam k nechtu,ktoý je prelomený, inak ked je odchlipeny vo volnom okraji,inak ked je odchlip.pri cuticule...atd.nikedy stačí len velmi málo prebrúsit,doliat a hotovo.takže toto treba vidiet a naučit sa rišit konkrétne situacie.

eriq

nika 85-gel.nechty vydržia každému inak,to sú všetko indvid.záležitosti,podla zaobchádzania, tyu práce,správne zvolenej dlžky a samozrejme perfektne a precízne urobenej roboy.priemerne vydržia asi 4 tyž.a potom ich treba dorobit,ale sú zák.ktoré chodia aj za6 týž. a aj také čo chodia každé 3týž.Čo sa týka zlomenia-dobre urobené nechty MUSIA byt zlomitelné pri kolmých nárazoch.Inak by mohlo dojst k uplnému oddeleniu platničky od ložka.pri šošovkach stačí ked si ukazovak necháš kratší a je to v poho.ceny su rozne,lebo sú v nich zohladnené nároky na prenájom,materiál,hygienu........samozrejme že vluxusnom salone v centre bude ina cena ako v mistnoti3x3m.na okraji mesta,alebo v domácom prostredí,a teiž nechtárka ktorá má 15 rokov praxe si ohodnotí svoju prácu inak ako tá čo začína.Vela štastia pri výbere.

nika85

Prosim vas, vie mi niekto poradit, resp. povedat, ako dlho vydrzia taketo gelove nechty? Po akom dlhom case ich treba doplnat? Gelove nechty su pevne ako vlastne, nehrozi ich zlomenie? Nemam vela informacii ohladom tohto, no zacala som sa o gel.nechty zaujimat viac, nakolko tie moje vlastne su hrozne "krehke" a stiepive. Nedokazem mat dlhsie nechty, skor sa mi hned zlomia. Na druhej strane nosim kontaktne sosovky a obavam sa, ze v nechtoch budem uplne lava, ze nebudem vediet si nasadit sosovky, ci robit uplne bezne prace. Osobne sa mi nepacia dlhe nechty, skor len take polodlhe - ale o co mi ide najviac, aby boli nechty upravene a prave kvoli tomuto uvazujem nad touto moznostou. Kolko stoji priblizne spravenie gelovych nechtov a ich nasledne doplnenie? Vedeli by ste mi poradit nejaky dobre nechtove studio v BA? Dakujem. Nikola

mumba

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako sa správne dopĺňajú gelové nechty. Nepoužívam typy, gel používam len na spevnenie svojich nechtov. Niekde som čítala že starý materiál sa musí dať celý dole a nechty sa robia nanovo, a niekde bolo že sa dá dole iba tenká vrstva na ktorú nanesiem novú.