Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

marika1602-jednoznačne 3-faz.lebo ked prefázuješ gelmi ,z ktorých každý má svoju funkciu nechty získavajú na kvalite.

eriq

marika1602-velmi zjednodušene-na jednof.techniku ti stačí jeden gel a na 3-fáz.tech.potrebuješ tri rozne gely z ktorých každý má inú,ale doležitú funkciu.ale to je velmi,velmi,velmi jdnoducho povedané.

eriq

marika1602-nikdy žiadne sady.tam sa dáva kopu vecí,ktoré sa tažko inak predávajú.rozdiely v geloch sú,ale to je tu málo riadkov na takú debatu.Na kurze nám len táto téma zaberie2-3hodky-pokial ju chcem vysvetlit do detailu.je to o chémii,monoméroch, spájaní molekúl cez polymerizáciu až po polymér,čiže umelý necht.u hotového nechtu je v počte fáz tiež rozdiel,ale to už je zase trošku fiziky-flexibilita,stresový bod a teda tažisko v najvyššom bode C-oblúka.takže to sa dozvieš snad na dobrom kurze,ked sa budeš chciet nechty učit.vela zdaru.

eriq

mumba -ja použivam Platinium,ale aj LiON je dobrý.ono v podstate všetky tieto značky sú dobré.O týchto značkách platí ,že nie sú zlé gely,ale pokial to nedrží tak je to zle odvedená robota.takže chybu netreba hladat v geloch.ked chceš vysoký lesk treba používat aj tretiu fázu, taký lesk žiadne stavebné gely nemajú.

marika1602

Ahojte. Aký je rozdiel medzi jednofázovym a trojfázovým gélom? a ktorý je lepší? A ešte niečo by som sa chcela opýtať. Chcem začať sa učiť robiť s gélovými nechtami a chcem si kúpiť nejakú sadu.
Dosť dobré ceny sú na aukro.sk sú kvalitné? DAkujem za odpovede

nika85

erig, vdaka za odpoved.

Len by som este chcela vediet, s ktorym nechtovym studiom v BA mate dobre skusenosti? Je ich tu pomerne dost a preto by som rada nejake odporucania.