Gélové nechty - výhody a nedostatky

katya5

viki123 - pre teba ako pre zakazničku ziaden rozdiel nieje- je tam rozdiel iba v tom že pri jednofazovom ma len jeden gel a torjfazovom použiva 3. vysledok rovnaky- aj ked ja použivam jednovazovy gel a davam aj bonder aj finis

katya5

si sa. ak sinajdes gel s ktorým sa ti dobre pracuje- pretože kazda mame rada niečo ine- niekto husty niekto riedši tak najdes ten spravny pre seba- v podstate maju skoro rovnake zloženia takze fakt je to len na tom čo ti vyhovuje. taktiež je blbost mat jeden gel a použivat ho na všetky zakazničky - kedze kazda ma ine nechty. jediny gel ktory mne robil problem u všetkých zakazničiek bol biostyle.

salon espa

si sa- ak kvalitne gely tak Harmony... tie reveal. su dobre. dlho som pouzivala nsi a ibd ktore je podla mna predrazene ale harmony je fakt uplne naj co poznam.nie je najlacnejsi ale oplati sa vyskusat. nechty sa nelamu a dokonca som mala par unikat. zakazniciek ktorym sa stale robili znicoho bubliny a tento gel nic. je to parada. odporucam

si sa

ahojte baby,viete mi niekto poradit.ktore su najkvalitnejsie gely alebo ktore gely pouzivate a ste spokojne.dakujem

wejka

pre: muska145
fimo ozdôbky sa robia z fimo gumy, sú to také tyčinky a tie sa na úplne na tenučko nakrájajú.. robia sa v rôznych tvaroch, od ovocia, cez kvetinky, srdiečka až po rôznych smajlíkov - proste všetko na čo si len spomenieš:) daj si to vyhladať v google a uvidíš sama čo všetko sa dá s nimi vyčarovať:) ja osobne s nimi pracujem rada, minule som zákazníčke robila žlté konce nechtov a na tom rôzne ovocia ako čerešničky, jablko, jahody,.. a vyzeralo to velmi rozkošne:)

Líviaaa

Ahojte,baby má tu niekto skúsenosti s vodolepkami?,v Sabi-Nail majú pekné kusy,ale neviem poradte mi,dakujem

wejka

robím gélové nechty nejakú dobu.. z niektorých príspevkov tu som bola ozaj zhrozená.. je mi lúto že vela dievčat/žien o nechty nevie starať.. to že máte zničené nechty po gélových - samozrejme, pretože väčšina dievčat si po odpadnutí jedného/dvoch nechtov zvyšné STRHNÚ dole.. a to je pre tie nechty veľký šok.. aj niektoré moje zákazníčky to robia aj keď im vždy poviem nech radšej prídu na dorobenie.. baby prosiim vás nestrhávajte si ich, škodíte tým svojim nechtom:)

viki123

ahojte dievcata. potrebovala by som poradit. chcela by som si dat urobit gelove nechty a neviem aky je rozdiel medzi 1-vrtvovými a 3-vrstvovými? :)