Gélové nechty - výhody a nedostatky

nika4548

Ahojte baby neviete ktoré typy vydržia dlhšie a sú aj pevnejšie mliečne alebo priesvitné. A aky je to kamuflazny gel? A mozem pouzivat na nechty aj 2 rozdielne znacky gelov ked ich robim?

gogo_inka

ja by som chcela vediet, ktore gely su najlepsie,,, a ci mozem robit nechty takto: primer dam na prirodny necht, pokracujem tenkou vrstvou jednofazoveho gelu, dam ozdoby, hrubsiu vrstvu toho isteho gelu a na vrch lesk. je to v poriadku ?

simona.krajc

pekny den vo spolok, mam na vas jednu otazocku a vopred dakujem za odpoved :) aky je rozsiel medzi 2D gelom, 3Dgelom a 4D gelom?????

Sarinkaaa

ahojte baby, ja sice mam gelove nechty ale kratucke a uz 3 nechty sa mi zlomili tak si ich chcem dat uplne dolu a sa chcem spytat je treba ist za nechtovou dizajnerkou aby vam dala nechty dolu ale si ich mozem dat dolu aj sama kedze ich mam kratke a uz v strede nechtu vyrastene takze je tam len trochu toho gelu a nechtu...dakujem vam za rady

Zuzulik_K

si sa
ja používam TASHU a som velmi spokojná ;-) aj cenou.. požívam New Base podkladový, Pink modelačný a Quick finish ;-)... na nechtovom shope je to pod značkou K-nails ... je to ten istý produkt len iný distribútor :-)

Zuzulik_K

nika4548
nedotýkaj sa nechtovej kožičky gelom pri modelácii C ;-) nechaj tam kúsok priestoru (tzv. vlasová línia)

Zuzulik_K

lilith.a. ..odchlipy sú znakom nekvalitnej roboty :-) nájdi si inú nechtárku :-) ... možeš to skúsiť aj jemne zbrúsiť pilníkom, tak aby sa ti odchlip nešíril ďalej a prelakuj priehladným lakom ;-)

nika4548

Ahojte spravila som si gelove nechty ale uz po týzdni sa mi zacal od nich gel odchlipovat ale drzia le to ze uz ten gel nie je prilnuty k nechtu co som zle spravila? dakujem za radi

lilith.a.

Ahojte. Dala som si robiť gelové nechty minulý týždeň, asi po dvoch dňoch sa mi od lôžka (od vrchu nechta) začal akoby odlupovať gel. Ale nie priamo v strede, ale po bokoch. Najpr jeden prst, a neskôr ostatné. Akože všetko drží, sú pevné len tieto "odchlipky" ma riadne štvú. Moje prvé nechty a hneď na .... :-(
Čo s tým? Treba dať dole všetko, či sa to prebrúsi a dá znova ten gel?
:(