Gélové nechty - výhody a nedostatky

malinka111

mam truscada a ok.ale najblizsie kupujem tascha :o) ako aplikujete susene kvietky,vydela som ich a su krasne...len ich uz len zohnat...

katka 24

uplne suhlasim s Ademou- väčšinou je to začinajuca plesen- za ktoru však nemože nechtarka,alemurčite dat dolu gel a nechat necht odrast

adema

Barča: Nechet oddelený od lôžka, mohla by to byt začínajuca plesen, radsej skratit, negelovat a kupit Batrafen v lekarni(na lekarsky predspis), 2x za den namazat a nechat zarast.
Zatial je to neškodné,ale je to dobre miesto pre špinu,vlhkost a pliesne..

Barča

Už dlhšie obdobie si dávam robiť gelové nechty, ale teraz sa mi začal moj nechet oddelovať od ložka, myslíte že by stačili nejaké vitamíny? Poraďte mi prosím...

Monika1018

Tak asi som sa rozhodla ze si nebudem kupovat sadu,ale kupim si vsetko osobitne aby to boli kvalitnejsie veci. A rozhodla som sa pre tie gely Silcare ale tie ostatne veci by som si mohla kupit aj inu znacku?Pozerala som ze dobre ceny ma enii nails. Baby a keby sa nasla nejaka ochotna ktora by mi napisala presne vsetko co potrebujem bola by som jej velmi vdacna! Uz nejaky ten prehlad mam ale potrebovala by som radu od niekoho kto s tym robi. Ci uz ake nechtove pripravky,ake pilniky lešticky... Ak by sa niekto nasiel tak mi napiste na mail monika1018@azet.sk. Dakujem

katka 24

monika ja pracujem len so silcare a som spokojna hlavne s kamuflažou. a truscada- neviem ale ja mam pocit že je to to iste len v inom obale.

Monika1018

Tak ja uz neviem,keby to bolo nieco okolo 50 eur. To chapem ze tie gely niesu take kvalitne ale ja ratam s tym ze ked miniem tie co su v sade tak prejdem na nejaku kvalitnejsiu znacku

missmarta

no ja som si UV lampu kupovala cez aukro a dostala som aj zarucny list, takze si myslim ze by mi to uznali...a zatial funguje ta lampa....lenze ano cena v salone(kde je zahrnute energie a najom) lenze ked si zoberete tak "vyrobna cena" celych nechotv z materialu je ani nie 5 eur a to pouzivam kvalitny gel dost drahy :D