Gélové nechty - výhody a nedostatky

giorgiaa

diana2 su to take farebne alebo metalicke folia krasne vzory postup najdes aj na nikashop.sk pod step by step. oni maju aj tie folie. to len das lep prilozis foliu a stiahnes a mas vzor paraada
mumba pilnik 80 ked uz sa budes blizit k prirodnemu nechtu daj 100

tinusik

nikka gelove idu viac...no z vlastnej skusenosti viem ze akrylove vydrzia viac..su tvrdsie.

hassy mozes si to odlakovat no musi to byt bezacetonovy odlakovac....alebo ak to uz nemas pekne leskle tak to prelakuj peisvitnym lakom.

mumba

ahojte prosím vás aká zrnitosť pilníka je vhodná pri dorábaní nechtov keď potrebujem odstrániť vrchnú časť gélu napr. aj s ozdobami aby som mohla následne naniesť novú? ďakujem

hassy

baby mm otazku...ma gelove nechty nalakovane, nejak ozdobne ale lezie mi to dole...moze sa lak nechet odlakovat a nalakovat na novo ci nie? pockodi sa tym ten gel?

giorgiaa

baby ja akoze uz pekne dlho-roky rokuce robim nechty ale az teraz som nasla folie na nechty. to je akoze uplna sila. fakt dobra vec. som asi zaspala dobu :)
nika 85 - gelove idu najviac

nika85

dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo, z pohladu Vas ako nechtovej dizajnerky, ktory tip nechtov si zakaznicky davaju robit castejsie. Gelove ci akrylove? Nazory na webe sa roznia, co sa tyka porovnania tychto dvoch druhov.

tinusik

Ja robim gelove nechty tak sa budem snazit odpovedat.no zaklad je aby sa ruky prvych 5-6hodin moc nemacali ako umyvanie riadu. No ak su nechty urobene kvalitne tak netreba pouzivat rukavice na umyvanie riadu ani pri domacich pracach.No v priade zlomenia vam gelovy nechet dorobia.Gelovy nechet sa aplykuje na vas vlastny takze ak by mal byt aplykovany na kozu neudrzi sa na nej a odpadne popripade sa zlomy.moc by som to neodporucovala.

nika85

ahojte kocky, prosim vas, tie z vas, co maju gelove nechty, pouzivaju pri domacich pracach ochranne rukavice?? Konecne som sa rozhodla pre gelace a vsade som sa docitala, ze je to nutnostou. Tak ako to vidite vy, skutocne pouzivate rukavice pri obycajnom prani ci umyvani riadu? Vdaka

renka123

ahojte,
mozno to sem nepatri, ale chcem sa opytat, ci sa da na poskodenu nechtovu platnicku aplikovat gelove nechty. Ide o palec na nohe, kde uz vobec nemam nechtovu platnicku, ale uz tam mam len akoby taku hrubsiu kozu, ktora sice trosku rastie, ale nie moc. Vobec to nevyzera pekne a mam problem nosit v lete sandale. Pripadne mi viete poradit, kde v BA by mi s tym vedeli pomoct?
vdaka