Gélové nechty - výhody a nedostatky

Jela

vidim, ze tu chodi ovela viac ludi a odpisuje, predtym som si tuto temu nevsimla, aj som sa zacitala, ale ved mi mozno poradite, viac pisem v teme "ach tie gelove nechty" ..o tom ze kurz mam atd.atd...ale ze...
mne osobne sa na mojich nechtikoch pod gelom zvykne (tak zo tri, styri nechtiky, ani nie vsetky) gel trosicku ochlipit, cca milimeter od lozka alebo okrajov a pritom nechtik krasne odrasta dalej, neodpadne gelova cast ani sa neulomi, len to odchlipenie viediet :(
prebrusenie nechtu je urcite kvalitne, samozrejme pouzivam primer atd. (ci uz z kurzu alebo stoviek navodov a videi, co som kedy citala, videla, postup naozaj ovladam velmi dobre). A tym mojim "zakaznickam"? Stane sa to aj im-jednej z piatich asi, ani im to tak nevadi, ale vidiet to a hovorim vtedy, ze maju mastnejsie nechtove lozko...ale mne sa to akosi nechce verit. Prave ja mam take lozko? Stalo sa mi to inak aj vtedy, ked mi v ramci kurzu ta nechtarka (inak robi nechty dlhe roky, aj celebritam..) robila kvoli ukazke ona mne... tiez sa odchlipilo trosku uz v prvy den a na treti som si ich dala dolu akoby boli prilepene len slabym lepidlom...

Gel pouzivam po tom, co ma sklamali vselijake lacnejsie taky drahsi u e-shopu d-nails, Excelient builder - clear je na nom napisane..

katyPerry

'jasminka' ten gelovy lak co ja viem tak stvrdne iba pod UV lampou. myslela som to tak, ze normalne obycajny gel ked nanesies na nechty, das do UV lampy, vytvrdne, tak nadbytocny gel das dole s odlakovacom. ale pri gelovom laku sa ziadny nadbytocny gel neurobi, pretoze celu tenku vrstvu ktoru nanesies na necht tak vytvrdne, takze budes mat necht ako nalakovany s priesvitnym. maloktore nechtarky maju tento gelovy lak, lebo je drahsi, preto skor namaluju s priesvitnym lakom nakoniec. ak budes chciet dat dole gelovy lak, tak to je ako keby si chcela dat dole gel, jedine s pilnikom spilujes dole.

jasminka01

katyPerry, dakujem :) A bez tej UV lampy ten gelovy lak nezaschne? V drogerke ho asi nedostat kupit, ze? :) No a ked ho chcem potom dat dole, tak to nejde s odlakovacom ci ako?

katyPerry

ano existuje gelovy lak, dokonca je velmi dobry. ma vysoky lesk a uz ho potom z nechtov nestieras odlakovacom. dava sa tenka vrstva ktora vytvrdne a pekne sa leskne. jedine trosku dlhsie schne pod UV lampou ako normalny gel.
ja pouzivam gel jednofazovy alebo 1.fazu z dvojfazoveho. podla mna cim hustejsi gel tym lepsie. riedke su uplne na... pretoze sa len rozleju kym stihnu zaschnut.

jasminka01

Ahojte, ja nemam ziadne skusenosti s gel. nechtami, ale chcem sa spytat - citala som, ze existuje gelovy lak na nechty, ktory teda vydrzi o dost dlhsie ako obycajny. Je to pravda?? Viem, ze kamoskam gel. nechty vydrzia dlho pekne nalakovane, ale ze by bol len nejaky gelovy lak, ktory si dam aj na svoje vlastne nechty namiesto obycajneho, to som este nepocula ... a ak je to pravda, aky to je? Kde sa da kupit? Dakujem!

Iwanka461

Moze mi niekto poradit ci gel znacky Silcare je dobry a v akom mnozstve ho treba davat? Alebo ak by ste mi mohli poradit nejaky dobre gel ktory dobre drzi. Dakujem

missmarta

ja pouzivam jednofazovy gel a pri nom mas jedno kolko das vrstiev takze si myslim ze v tomto je ta vyhoda...na spodok dam pink a potom uz clear C obluk a je to :) a pouzivam gely The edge ktore som dostala na kurze a strasne sa mi pacia zatial nepukaju dobre sa znasaju so zakaznickami zatial a tak :)

trenerka

Ahojte,
vie mi niekto poradit kolko fazovy gel na nechty je najlepsi??
Ked surfujem na nete, tak su jedno az troj..
ma niektora z vas skusenosti co je najlepsie??? (pripadne aj aka znacka???)