Gélové nechty - výhody a nedostatky

ana_bella

odlomil sa mi gelovy nechet z palca, nechty som si dala robit pred 2 rtyzdnami..:/ myslite ze mam ist do studia dat si to opravit, alebo si to mam prilepit sekundovym lepidlom?

zuzul

mary- 3d ozdoby nepouživam- takze neporadim a značky- to je tazko lebo ak nenapišem nikashop tak ma vymažu takže ja som použivala expu- kvalitna silcare ok, a cenovo najlacnejšie su no name- držia , robi sa s nimi dobre, tak som spokojna

mery1993

zuzul a z 3D ozdobami nevieš ako? :) a baby aké sú najlepšie a gély za dobrú cenu z ktorými máte aj dlhoročné skúsenosti? ake používate? :)

zuzul

mery mysliš gel? no silcare clear je ked robiš na šablony- je naozaj velmi velmi husty. takže sa ti ani sam nevyrovna a velmi silno pali- ale ja s nim robim. no a expa ma tiež taky husty gel. silcare pink je strednej hustoty - tak skus ten. no a fimo by malo byt nakrajane naozaj jemne ale ak odstava od nechta - aspon ja mam na to zlepšovak aj na sietky aj nalepky ktore sa nechcu prisposobit nechtu- dam tenku vrstvu geli na to ozdobu cez necht dam potravinarsku foliu , zatočim pod prstom a do lampy. potom daš foliu dole a ozdoba pekne drži. zalejes gelom- opiluješ, lesk

katuska89

daria, softikum - ktory z tych gelov Harmony a Platinum je hustejsi? lepsie mi vyhovuje hsutejsi gel. dakujem moc

zuzana111

Kočky potrebujem poradiť..mám doma sadu na gélové nechty...podrobne som si okukala videá, aj keď mne robila manikérka a po prvý krát som to vyskúšala aj ja (sama sebe), gél mi pri nechtovom lôžku trochu praská, nechtík je hrubý a vydno pod gélikom aj umelý necht...ako sa zdokonaliť? čo mám urobiť??:( som z toho zúfalá, ze je to také neprirodzené.... Ďakujem

mery1993

Zuzul mohla by si mi to ešte raz prosim vysvetliť? a ešte sa chcem opýtať ako sa robí s FIMO a 3D ozdobami? lebo tie fimo ozdoby mám troška väčšie a sú rovné a necht je oblý a nechce sa tá ozdoba ohnúť a s 3D ozdobami to už vôbec neviem...ďakujem :)

zuzul

tak extra husty posunam silcare clear- ale je naozaj velmi velmi husty, potom expa ma take niečo, ibd je super ale dost drahe . to aspon čo ja mam oskušane