Gélové nechty - výhody a nedostatky

Iwanka461

zuzul z hustim radsej aspon sa tak nerozlieva pokial viem a vies mi povedat ci je dobry ? A staci jeden gel alebo musi ich byt viacej?

Iwanka461

Prosim vas potrebujem zistit ci gely z tejto stranky su dobre a ci dobre drzia top-nechty alebo silcare su lepsie gely? Poradte mi prosim lebo neviem ktory je dobry . Dakujem

Iwanka461

Prosim vas potrebujem zistit ci gely z tejto stranky su dobre a ci dobre drzia -odkaz odstránený- alebo silcare su lepsie gely? Poradte mi prosim lebo neviem ktory je dobry . Dakujem

borato

ahojte ja mam podobny problem ako Jela ja sice nemam kurz a zatial sa len ucim podotykam len na sestrach a dobrovolnych obetiach co vedia ze idu do rizika ze nemam kurz co po materskej napravim. Mne sa tiez gel po bokoch odchlipuje teda mojim zakaznickam a to uz si davam pozor na to aby som na spodu mala malu vrstvu gelu a boli asi 1mm od nechtovej kozticky moze to byt gelom alebo kde este moze byt chyba. Nie vsetkym ale mojej sestre sa zacne az typ odchlipovat ale vydrzia jej 3-4 tyzdne bez problemov ale aj tak jej ich dam potom dole ked sa az typ odchlipuje. Je chyba vo mne? Dakujem za radu.

zuzul

mery - ak si šikovna tak možu. niektore baby - aj ja robiqa tak že najprv daju na necht gel aj na oretrčajuce lôžko - ono sa ti ten gel od ložka uvolni, daš pod to šablonu a robis normalne

mery1993

Ahojte baby. Začala som robiť najprv gelové nechty pomocou typov ale mi to moc nešlo som nevedela pekne vybrúšiť prechod. Tak som začala robiť so šablónami. Mám taký problém že keď som robila nechtíky na úplne ohrýzene nechty tak vydržali možno len krátko a keď na dlhšie, že som tu šablónu dala úplne pod necht a naniesla gél vydržali dlhšie. Otázka znie môžu sa robiť gelové nechty pomocou šablóny ná úplne krátučké nechty aj obhrýzene? Lebo nerada by som robila pomocou typov...keď sú nechty krátučké :-) ďakujem vopred za odpovede pekný deň

zuzul

jela. ja robik roky nechty a mam zakazničky ktore to maju bez odchlipu ale mne osobne sa odchlipuju. skusila som vela gelov ale stale to iste tak pokial je to len milimeter a neide to dalej tak ho urob dalej od kožičky- použivaj kamuflažny gel a odchlip si ani nevšimneš:-)

kata11111

Jela:
1.zmenila by som znacku gelu, nezalezi od ceny, ale kvality..kvalitne su aj gely od 10 - 50 €...spytaj sa nejakych znamich kup si iba male balenie a uvidis,
2.mozno si prave typ zeny ktorej gelove nechtiky nedrzia (ale vacsinou sa to prejavuje tak ze odletia cele nechty) vtedy to riesim akrylgelom
gely su strasne flexibilne a niekedy treba mat v zalohe aj 2 znacky