Gélové nechty - výhody a nedostatky

katka 24

lejka ak si si našla kurz kde si mas donies svoj material tak sa na neho...... kurzov je velke množstvo a ako vas chcu učit ked nevedia aku značku si donesieš, aký material, či jednofazový trojfazový alebo čo?

lejka

Ahojte.Potrebovala by som poradiť.Idem si spraviť kurz na gelove nechty.A vraj si mám doniesť svoj vlastný materiál lenže háčik je v tom,že neviem čo mi k tomu všetko treba.Môže mi niekto poslať zoznam čo všetko si mám zakúpiť a kde si to mám zakúpiť?(l.bitova@gmail.com)dakujem

katka 24

školiace bolo niekde na Terase- ale ja KOšice až tak nepoznam. a ked tu dam nejake web stranky tak to asi bude reklama tak napis meil a tam ti napisem čo viem

tweete121

katka24-dakujem za odpoved.a ešte by som sa chcela opýtať kde je to školiace centrum a koľko to školenie stojí?a kde si môžem ten materiál zakúpiť?

katka24

tweete- ja možem odporučat školiace centrum creative beauty- púani zajacova- oni robia s expa nails. tam ťa riadne nakopnu aby si mala chut a nadšenie do prace. no a material si musiš vybrat sama. ja niesom za nejake sady - skor si povyberaj čo ti bude treba na začiatok a to si zakupiš

tweete121

Ahojte.ja by som sa len chcela opýtať kde v košiciach sa dá urobiť kurz na gélové nechty.a koľko to asi stojí.a ešte by som sa chcela opýtať kde si mám kupovať sadu na gélové nechty? ak niekto odpíše a poradí budem veľmi vdačná.

Zuzulik_K

tinusik... s tým, že sú akrylové tvrdšie moc nesúhlasím, pretože akryl je krehkejší a gel je viac flexibilnejší na nárazy (preto myslím ho aj vymysleli ak sa nemýlim)... ale závisí aj ako je modelovaný C oblúk, lebo ak sú to zlisované pučaté nechty, tak je logické, že sa polámu :-)

Zuzulik_K

renka123 .. Ahoj, neviem či ti už niekto odpovedal, :-) ale áno platnička sa dá domodelovať gelom, niektoré baby to robia a vyzerá to perfektne, robí sa to väčšinou po úrazoch, :-) skús sa spýtať v nejakom salóne, nie som z BA tak s tým ti neporadím

Zuzulik_K

katka000 ahoj Katka... no bonding gel bude base gel ako základ, a ano ide do lampy :-) najprv dávaš primer a potom base a potom modelačný :-)...ale base neodmastňuješ! :-) odmastňuješ až po modelácii, ak tvoj modelačný gel je s výpotkom samozrejme :-)