Gélové nechty - výhody a nedostatky

miriamka11

ja som mala roky problem s odchlipovanim, furt sa cca po 2 dnoch urobili male bublinky. vsetko bolo prebrusene, najdrahsie primery som pouzivala, vymenila som ziarivky a nic. vyskusala som rozne gely a v lete som uz chcela skoncit so zivnostou, lebo som bola na dne z toho,ze sa mi nedari. Potom som este skusila to,ze ja som sla k nechtovej dizajnerke a sledovala cely jej postup a vsetko co pouziva. A zistila som,ze to bolo v geloch,lebo vsetko som presne robila ako ona.mala gel Extra pink Lion a musim povedat,ze je super.nechty drzia cca 4 tyzdne,jednej vydrzali 6 tyzdnov :))) ale to uz boli take odrastky :) kupila som ho na lachersobchod, neviem, ci ho este maju. ale mozem len vychvalit.

zuzul

missmarta je to normalne- jednoducho tento prst použiva najviac- bud jej ho urob kratši- alebo na šablonku, ja mam zakazničku ktora si palec ani nedava robit lebo potom nevie obsluhovat mobil :-)

missmarta

a mne neviete poradit? robim nechty kamaratkam a jednej vzdy odpadne palec po tyzdni. cim to moze byt sposobene? je si sama na vine kedze tu ruku pouziva viac? alebo jej nepasuje gel na jeden prst? :D a ako by som to mala odstarnit aby nepadal ten necht lebo ma to stve...

zuzul

aspon ja som to tak pochopila. aj sekundove lepidlo drži ale ked mas bublinu a ualeješ ju lepidlom a ostane ti tam trocha vzduchu-vakuum a plesen ako vyšita

FAKT

ZUZUL A JA TO POUZIVAM NA UMELE NECHTY 8) A NORMALNE MI TO DRZI. NIE NA ODLOMENE ALE Z BOKU NA BUBLINY PRIP. KED SA MI LEN ZKRAJA ZACINA LAMAT NEHET

eleonorka

ana_bella ja som si nedavno kupila sadu od orly maju v akcii na nikashop.sk a tam je lep prasok a lesticka mala na opravu zlomenych nechtov, bublin atd,,, je ok...a podla mna v dobrej cene ked vezmem aka je orly a ibd draha znacka...
mery ja 3d moc nepouzivam ale asi tiez skusim ale teraz som sa zacala hrat s 3d gelmi... a z nich si robis pekne 3d zdobenie

eleonorka

katuska89 harmony builder gel je husty a tak pevny ze sa mi este nestalo aby sa mi zlomil nehet a to ja som tazky pripad pri dorabke vzdy aspon 2-3 nemam :) dokonca ani tie bubliny po okrajoch sa mi zneho nerobia...platinum je redsi gel...merry1993 ja pouzivam jos podkladovy-base gel a top gel su lacne a dobre a stavebny si davam drahsi harmony a spokojnost aku som roky hladala... lebo bud sa mi trosku odchlipoval po bokoch gel alebo sa mi stale nejaky nehet zlomil a teraz je vsetko co som dlho musim podotknut dlho hladala... na zaciatku zdrsnim, odmastim, dam ph bond, primer, podkladovy, stavebny a top gel... keby sa sem dali dat fotky tak ukazem ako super vyzeraju pred dorabkou

mery1993

zuzul- lebo ja hľadám gély, ktoré by boli dobré vieš...doteraz som robila z gélmi beuty trix a nie sú moc dobre
Baby a z perfect nails máte niektorá skúsenosti? :)