Gélové nechty - výhody a nedostatky

Lusytta

aaaalena:zavisi to aj od toho aky gel pouzivas na bielu spicku, ja by som v kazdom pripade po modelazi C obluka zotrela vypotok, prebrusila jemne len brusnym blokom, aby sa ti biela nerozpijala (v hlbokych ryhach po pilniku),das bielu, vytvrdis...a tu prichadza dilema: ak mas biely gel hustejsej konzistencie a s vypotkom (ze zostane lepkavy), tak by som asi ani nezotierala a dala by som este vrstvu stavebneho gelu (hustejsie gely robia hrubsiu spicku tak aby si nemala skok)alebo by som davala bielu spicku este pred C-oblukom...potom podla toho ci je tvoj stavebny gel po zotreti vypotku leskly alebo nie, tak pripadne jemne blokom prebrusit a dat lesk ...Ak pouzivas riedky biely gel, tak urobit na prebrusenom povrchu spicku a vacsinou navrch staci uz len lesk. Vytvrdzovanie gelov je rozne, vacsinou sa to pise na kelimku...vacsine stacia 3 minuty, ale napriklad gely Lion tvrdnu 4 minuty...viac ako 4 minuty som este nevidela

katka 24

lussyta- suhlasim len to treba skušat stalo sa mi že to nesadlo ale malo kedy. ja mam make up silcare podklad expa , modelak podla zakiazničky- husty riedky a sedi to.

Lusytta

karolinka...:Ja pouzivam od Lion-u najma Extra pink gel, ktory je taky redsi a ma mierne naruzovelu farbu, ale len tak jemne ze sa da pouzit aj na bielu spicku a je priehladny, takze je zaroven vhodny aj na zalievanie trblietok...osobne uz pod gel nepouzivam nic a ak ho nechas tvrdnut dostatocne dlho (Lion gely tvrdnu minimalne 4 minuty) zostane aj leskly, takze by si nemala uz potrebovat nic ine...Ja navrch na vsetky gely co pouzivam davam lesk Glaze N' Go ud NSI :)

Lusytta

alina68:Podla mojich skusenosti jeto oblubeny vymysel vyrobcov/predajcov tej-ktorej znacky len aby si si kupovala vsetko od nich :) Mne v pohode sedi vsetko so vsetkym, napriklad ako vrchny lesk bezvyhradne pouzivam Glaze N' Good NSI a pritom nemam ziadny iny vyrobok od tejto firmy:)

aaaalena

vie mi niekto poradit pri 1-fazovej modelazi s bielou spickou?som zaciatocnik a chcela by som sa opytat ako postupovat,kedy sa pilnikuje a zotiera vypotok.na pripraveny necht s tipom dam primer na prirodny necht chvilu pockam dam prvu vrstvu tenku ako keby som lakovala,vytvrdim-nezotieram,dam druhu vrstvu vytvorim c-obluk-vytvrdim nezotieram-prebrusim??ci?dam bielu spicku vytvrdim-zotieram?pilnikujem?ako to je dalej s vytrdovanim a zotieranim a pilnikovanim ?potom viem ze davam poslednu vrsvu vytvrdim a konec ci sa este nieco zotiera a pilnikuje??a este kolko min.sa vytvdrzuj kazda vrstva aj s tou spickou?napise mi tu niekto postup?pleeeaaas pomooooooc

karolinka...

Ahojte mozem sa opytat .. chcela by som si objednat sadu an gelove nechty . chodim k nechtarke ale pride mi to velmi drahe tak by som si ich rada robila aj sama doma . davam si potiahnut len moje nechtiky gelom . a chcela by som sa opytat ze ake gely su najlepsie , chcela som od znacky lion cosmetic ale neviem ktore gely mi treba obejdnat pre trojfazovy system velmi sa v tom nevyznam .. ktoru znacku by ste mi poradili ? a aj nazvy gelov by som poprosila . dakujem :)...

lindushka

Ja mám gélové nechty a som s nimi moc spokojná. Vždy predtým som mala problém že ak som si pekne nalakovala tak sa mi lak ošúchal a teraz mám krásne nechty, pekne nalakované, drží to. Ja len odporúčam

alina68

Baby,co je na tom pravdy ze vsetky gely ktore pouzivam aj kamuflazny,aj trojfazovy musia byt jednej znacky,je chyba ak napr.kamuflazny budem mat inu znacku?alebo ak uz na prerabke budem pouzivat inu znacku gelu ako som pouzivala tak nebudu gely na seba dobre viazat.Ake mate skusenosti?dakujem

zuzul

zakladný odelovaci a vrchný to su tie trojfazove. a jednofazový znamena že všetky tieto maš v jednom. pod kamuflaž je dobre dat jednofazový alebo aspon zakladný a na neho tak isto.

tiaaaa

ahojte..dostala som sadu ako darcek a teraz som mimo z tych gelov..na nete som nasla, ze existuje jednofazovy..ale aj viacfazove...potom som zase nasla take, ktore sa delia na zakladny, modelovaci a vrchny...a este je aj kamuflazny...tak teraz neviem, ci pod ten kamuflazny ide este nieco, ci sa nanasa na necht priamo a na neho ide uz len vrchny..poradte prosim..