Gélové nechty - výhody a nedostatky

Milka99

caute baby.akurat si planujem kupit ten gel harmony ktory ste odporucali, len sa chcem spytat, ze ktory z nich, ten cierny alebo ten o nieco drahsi biely, ktory vraj setri aj povodne nechtove lozko?a na ktorej stranke je najlacnejsi? na nikashope som ho nasla za cca 50eur. dakujem!

mdjs

preco ma palil prst pri vytrdzovani?dala som base a potom prvu vrstvu 1-fazoveho musela som ho vytiahnut a uz sa bojim dalej robit uz som dalej ani nepokracovala,bol to moj prvy gelovy necht:-(mam taky nejaky aj riedky gel sa mi rozlieva po kozickach ani C-obluk mi nechcelo urobit,aky gel si mam kupit ?

zuzkov

Ahojte, ja sa chcem opytat, ci mi aj obycajny lak na nechty na mojich prirodzenych nechtoch uschne/vytvrdne pod UV lampou. Alebo mi staci len lak na urychlenie stvrdnutia laku?

zuzica123456

PREDAM SADU ZA 50EUR
Sada na gélové nechty pre domáce, ale aj profesionálne využitie.Sada obsahuje: UV lampa 36W-4 žiarovky s časovačom, 100ks tipov s priehľadnou špičkou, 100ks tipov- biele na francúzsku manikúru, gilotína, štetec, 3ks pilníkov- rovné, 3ks pilníkov- banán, 12ks posýpiek, vatové tampóniky, 3ks UV gélov- ružový, priehľadný, biely na francúzsku manikúru, primer, lep na tipy, čistič, olejček, drevené paličky.

katka 24

aaaalena je to napisane v popise ak ho kupujes- ak nieje tak tu hod čo chceš kupit a pozrieme- ja použivam bez výpotku ale tie sa ťažšie začistuju- musiš ho proste nakreslit dobre