Gélové nechty - výhody a nedostatky

kendi

Ahojte! Prosim viete mi poradit, ze ako sa 4d gely presne pouzivaju? a ci sa k nim pouzivaju nieco take ako k akylovym kvietkam liqid? a s akym stetcom sa to robi?? vopred vam dakujem:).

kamoska111

Ahojte chcela by som poradiť aký odstranovač gélu si mám kúpiť aby som to nemusela zakaždým spilovať ked hcem nové nechty díky moc

zuzul

ja musim suhlasit. mne acryl nedrži. odletel mi ako prvý potom živica potom gel a najdlhšie mi vydržal acrygel. nosim však gelove. je to na nechte čo mu vyhovuje. nehovoriac že alergiu na gel som zatial nevidela ale na acryl velmi často.

mia06

Janulik33-nesuhlasim s tym co si napisala ze akrylove nechty su lepsie ako gelove,pevnejsie atd..som vyucena manikerka tak viem ze zalezi vzdy len od prirodneho nechtu.Niekomu akrylove nemusia drzat vobec a tak je to aj s gelovymi..ojedinele pripady samozrejme..proste niekomu prirodny necht neprijme gel..ale ak je kvalitna robotka gelove mozu byt rovnako pevne ako akryl..

Janulik33

Ja si davam pravidelne robit akrylove nechty. Som s nimi absolutne spokojna.
Mozem s nimi robit vsetko.
Nove si davam robit po 4 tyzdnoch, stoji to 14€.
Ak mozem poradit, tak akrylove su lepsie ako gelove. Su pevnejsie a dlhsie vydrzia.
Chystam sa, ze si kupim zakl. vybavu na akryl. nechty a ze si ich budem robit sama.

wawawa

čaute, NIKDY som nemala gelové nechty, ale rozmýšlam, že si ich dám urobiť :) ako je to ked už ich nebudem chcieť? dá sa to nejako odlepiť?

katcenka

Ahojte ja bi som sa chcela spytat na najlepsi postup na akrylove nechty a zdobenie spicky trblietkami.Estelen teraz som to zacala robit v rodine a niako sa mi to nedari prosim o radu DAKUJEM

Dennniska

Ahojte, stala sa mi mensia nehoda pri gelovych nechtoch. Svoj vlastny necht sa mi nedopatrenim trosku "odclenil" od lozka, neviem sa spravne vyjadrit, snad to niekto pochopi. Nekrvaca, nic, len ma to dost boli a ked sa pozriem na lozko a natiahnem kozu, tak je vidno, ze neprilieha k nechtu. Zaceli sa to samo, alebo by som mala navstivit nechtarku? Ak mi vie niekto poradit, budem vdacna. Dakujem

kikala- vset

aj ja nakupujem harmony na nikashope. sak tam je dobry vyber tak som ho ani nikde inde nehladala... ja pouzivam ten builder. je strasne husty ale pevny..