Gélové nechty - výhody a nedostatky

kaciatko_7

ahojte, neviete náhodou či od lion cosmetics existujú 5 ml gély? napr. extra pink builder... nechcem kupovať hneď veľké balenie predtým než ho vyskúšam...

missmarta

dobry vecer...nemate niektora skusenosti s gelmi silcare? by som chcela vediet ake su, lebo su v cenovej skupine lacnejsich a tak no...dakujem za odpoved

Kejčn

Ahojte :) chcela by som poprosiť o radu čo sa gélov týka. Hľadám nejaký, ktorý dobre drží na svojich prírodných nechtoch (bez použitia tipov) a dá sa použiť aj na prácu so šablonami. Je strašne veľký výber gelov a nechcem kupovať "mačku vo vreci" :) Ak má niekto dobrú skúsenosť, budem moc vďačná za každú radu...

klaudia123

Ahojte,poradite mi prosim vas nejaky kvalitny a cenovo vyhodny gel?A este otazka-ktory krajsie vyzera na nechte?Mliecny ruzovy alebo biely?Dakujem velmi pekne za rady.Som zaciatocnicka:-)

zuzul

maria- glite si bud namiešaš do riedkeho gelu ale si urobis necht- zmatniš pilnikom, nanesieš v tenučkej vrstve gel tak kde chceš trblietky- napr. špičku a hrubšim štetcom nanesieš trblietky.ak sa ti to nepodari ako chceš , tak si namoč stetec do odmastovača a uprav. potom do lampy.

nelka 112

Ahojte.poradí mi niekto kde si môžem kúpiť nejakú kvalitnú sadu na gélové nechty? Ak áno tak mi prosím odpíšte na e-mail : l.bitova@gmail.com. Vopred ďakujem.

maria87

prosim vas, ako mam pouzivat trblietky.???take tie jemne, praskove...velmi sa mi to paci, ale neviem ako na to.dakujem za rady