Aky cierny caj?

Príspevok v téme: Aky cierny caj?
Moon

Chcel by som prestat pit kavu,jednak mi uz prestava chutit,jednak nepocitujem nejake jej povzbudzujuce ucinky.Chcel by som prejst na nejaky kvalitny cierny caj.Vie mi niekto poradit,aky by bol vhodny z tych,co predavaju,alebo sa daju objednat cez internet?Mam psychicky namahave zamestnanie a preto povzbudzujuce napoje patria k mojmu dennemu ritualu,zial,ale inak tu unavu a vycerpanie neviem potlacit.

orol1

zacinamscajmi, tak uz aj ja som si kupila 2 pixle toho caju PG Tips z Tesca, to velke balenie 80 sackov za 3 eura, este stale to maju!! A maju ho na 2 miestach, na jednom len par baleni, na druhom plno, pri susenych plodoch. Skoda, ze u nas ho nepredavaju aj sypany, v anglicku bezne. Tu na jednom mieste mozno aj ano, len to je dost odruky.

Bubliii

Mala som, je vyborny.. celkovo JP caje velmi mozem.. ale mal by sa pripravovat s tou metlickou, lebo tam to naslahanie robi vsetko ;)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

orol1

zacinamscajmi, vidim, ze to beries vazne. :) som rada, ze ti chuti PG tips, aj ze si ho dobre kupil, skoda, ze citam az teraz...inak, tie sacky su karcinogenne, ked ta to zaujima. ja to ale tiez porusujem a castokrat si davam vrecuskove, prave tento. najhorsie su tie s takymi akoby umelymi obalmi.

sinka

sypane :) treba sa zastavit pri niektorom tom stanku co byvaju v obchodnych centrach v strede v ulicke, s cajmi, tam vedia aj super poradit

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.