Keď už prepukne vaginálna mykóza

rere

treba odstranit kavu, a cukry obmedzit vynechat bielu muku caje ryzu ked je zatial svrbenie neznesitelne dat si na servitku studene mlieko alebo jogurt a prilozit upokojuje to a zabera na par dni. hlavny jedalny listok by mal byt Vhodné potraviny
* čerstvá, dusená alebo varená zelenina
* mäso, najmä rybacie a hydina
* sója, huby, morské riasy
* kyslá kapusta
* celozrnné pečivo a cestoviny
* vajcia, tvaroh, jogurty
* kyslasté ovocie (citróny, grepy, jablká, hrušky)
* oriešky a semená, strúhaný kokos
* aromatické a ostré korenie
* zelený čaj, čaj lapacho, kvaliná čistá voda
* vitamín C, selén, horčík, kremík, laktobacily
odstranuje to parazity z tela

pe84

mykoza je velmi neprijemna zalezitost, treba ju preliecit poriadne a co najrychlejsie, kym sa tak velmi nerozsiri, vyborny je Canesten Gyn, sama s nim mam perfektnu skusenost, tableta je velmi prakticka a ucinna, ale pouzila som aj krem pre istotu, ktory je vhodny aj pre partnera... dostat take vyhodne kombinovane balenie, treba sa len spytat v lekarni

maricenka

ahojte dievcata, tato tema sa ma teraz dost tyka. maloco mi pomohlo. najviac si pochvalujem canesten vaginalne tablety. su super. aj dobru aplikaciu maju.

kuriatko0802

ja som skusila ten kupel so sodou bikarbonou a nejak tak do 2 dni mi to preslo svrbenie a aj vytok sa zlepsil...nikdy som s tym nebola u lekara

krado

veronika3, ved som písal, že treba preliečiť celé telo nie len lokálne a mimochodom najvacsi spustac mykoz su tiez antibiotoká.Pozri si stránku -odkaz odstránený- a tam napr. oregano star, grepostar, alebo antiparasite a uvidíš. Pokial treba viac info, alebo lepšie ceny na tie produkty napiš, robim s tym uz cez dva roky a mame uspechy.
JE to tzv. celostná medecína, čiže lekári si ťa rozkuskuju, ten "lieči", len to ten zas to,akoby človek bol len s kuskov.

veronika3

ja som zobrala canesten combi ale vyslo mi to o par hodin skoro cele akurat ze bolo rozdrvene :( po par minutach som si dnu nasla vela krvi.. o paleni, svrbeni a bolestiach ani nepisem.. neviem co mam robit, lekari na mna kaslu, kedze nie som na uzemi SVK a tu gynekologicky neexistuju, iba obvodne lekarky, ale uz na recepcii ma otocia, ako keby cakali kym clovek zomrie a az potom vas vysetria..je to strasne... zazil niekto z vas nieco podobne? prosim poradte, vyskusam vsetko, uz som zufala:(

krado

Problém je že všetky tie tzv.lieky na vaginalnu mykozu posobia len lokalne a tato pliesen je v celom tele ako keby ste ked je hnile jablcko vyrezali len to plesnive a ostatne zjedli, tzn., že sa sa treba liečiť celá. Výborná vec proti plesniem je napr.Grepostar extrakt z jadierok grepu, alebo Oregano star extrakt z oregana, ktore ma silne protiplesnove ucinky.

Bill

Vaginal yeast infection or Vaginal Candidiasis is a medical term that refers to an infection of the vagina or the vulva, which is caused by the yeast called Candida albicans. If you want click to this link www.diflucanhome.com where you find lot of information about vaginal yeast infection treament options and about medication Diflucan.

alenka_maxova

a este pridam jeden prispevok. Ja som prvy raz dostala mykozu asi po 10 milovani, odkedy som mala prvy raz pohlavny styk. Lekarka vylucila akykolvek cukor, spodne pradlo...vraj za to mohol partner a jeho byvale dievca. Takze hygiena u muzov by mala byt tiez na velkom stupni :)

alenka_maxova

okamzita pomoc je MICOMAX. Je to 1 liek v celej krabicke za cca 5 eur. Nelakaj sa! Vyhodis sice 5 eur za jeden jediny liek, ale okamzite ti pomoze. Ak mas sexualneho partnera, tento liek kup aj jemu, mozu ho uzivat aj muzi. Potom si kup acidko, probiotika...Su aj specialne pre zeny s mykozou :)