Keď už prepukne vaginálna mykóza

katarina22

Oliverblack pri mykóze asi inú situáciu jak čisté zúfalstvo nepoznám. A brala si len toto čo si napísala alebo ešte aj niečo iné? Ja momentálne mykózu nemám, ale musím tomu čeliť každú chvíľu :( A to keď už cítim taký nekomfort viem, že niečo sa chystá :(

oliverblack

wobenzym ma specificke celkom uzivanie, uz si presne nepamatam ako to boolo, brala som ho davnejsie tiez na mykozy, ciste zufalstvo...ale zabral skvele, len sa treba fakt riadit asi tym info v letaku, ja som davala bacha, ked uz je to taka investicia az to nevyjde nazmar

vvendy

chéri neverila som, že môže byť rozdiel v tom, keď sa užíva pred jedlom a po ale niečo na tom predsa len je, aj iné lieky čo mám tak sú pred jedlom a po, každé inak a nie je to len tak pre srandu králikov ;)

akinom007

Chéri/ davala som si to po jedle nakolko mam problemy so zlcnikom..ale v tom problem nbol do hodiny po uziti mi zacalo busit srdce zaliala ma horucava zacala sa mi otcit hlava a islo mi totoalne na omdletie....vydrzala som 3 dni uzivat...ten stav sa mi opakoval...nedokazala som fungovat myslela som ze odpadnem ledva som to predychala zakazdym som si musela lahnut

Chéri

Akinom007 zle myslíš ako? Akože od žalúdka alebo jak? Lebo ja to beriem dlho. Kedy si si ho dávala? Pred jedlom, či po?

miriarka

sabina ono je to tak, ale ked uz mykoza prisla a opakuje sa kazdu chvilu tam sa uz navsteve doktora vyhnut neda :/

sabina789

no neviem baby, mne lekar povedal ze za ak sa mykozy opakuju tak je za tym prave oslabena imunita s cim vie prave pomoct wobenzym, akoze neviem, ake skusenosti maju ostatne, ale u mna fungoval, dokonca mam pocit, ze celkovo som aj menej chora

kmina

Lalinka mávala som to tak, že zakaždým pred menzesom mykóza prišla, mesiac čo mesiac a stále tak dookola - myslela som že to je konečná. Toto keď sa mesiace opakuje tak je to aj na psychiku veľa :/