Keď už prepukne vaginálna mykóza

marceliita

no to je najhoršie, keď sa to vráti, to akože zvykla som byť z toho na nervy, ale teraz už to je minulosťou vďaka Wobenzymu, už sa vôbec nemusím nejako niečím takým, žeby sa mi to vrátilo stresovať ;)

romkita

pri mykoze sa navsteve doktora neda vyhnut ak sa teda chce zena z toho dostat uplne ze definitivne, viem to podla seba, ze proste rozne tie volnopredajne veci z lekarne ma z toho nedostali, to proste treba ale naraz aj liecit, ale zaroven aj imunitu dat dokopy, aby proste sa nestalo, ze sa to onedlho potom zase vrati

marceliita

moja skúsenosť je taká, že pri tomto je nutné aj ženského lekára navštíviť, bez toho to nejde a hlavne neprejde to len tak, potom to treba liečiť aj zvnútra, enzýmy sú na to veĺmi fajn;)

Chéri

Je to fakt, že to má súvis s imunitou a keď imunita nebude v poriadku, tak nebude na tom dobré ani toto. Tie gyn problémy sa potom furt budú vracať a to už nechceš podľa mňa :/

Esmera

ahoj, ja sa liečim už asi 3 mesiace na mykózu, všetky vagiálne čípky som mala, aj ATB do vagíny aj ústne, teraz výplachy rosalgin, stále sa to vracia, červené , opuch, svrbenie, pálenie...lekár hovorí, že mám riešiť imunitu, najlepšie bude nejaká biorezonancia, celý organizmus treba dať do poriadku a bude aj mykóza preč natrvalo

katarina22

Lenže ako si zabezpečím aj to aby proste sa mi problémy s mykózou nevrátili? Aby som mala pokoj aj po preliečení? Kde mám teda istotu, že mykóza mi zase do pár mesiacov nepríde?

prieskumnicka

-lalinka12- Takuto skusenost mam aj ja. Imunita ma na starosti velmi vela veci. Od nej mnoho zavisi a to je dobre si uvedomit pretoze len tak sa mozeme z problemov dostat. Ale pri mykoze je bez debaty nutne zakrocit aj zo spodu, nejakymi cipkami, cize by mal byt zaklad vyhladat doktora.