Keď už prepukne vaginálna mykóza

miriarka

katarina mne praveze lieky pri mykoze pomohli, kadejake rady som pocuvala, aj vyskusala, ale nic mi nepomohli, akurat co som bola nervozna, ze ziadna zmena k lepsiemu, az ked ozaj liecbu mi gyn nasadila, vtedy som zacala pocitovat zmeny k lepsiemu ;)

katarina22

Takže na lieky sa spoliehať netreba? Po pravde mám v tom trošku chaos, lebo čítam rôzne názory, skúsenosti a najmä neviem čo si počať s tým, že aj si myslím, že je dobre a potom zrazu sa mi mykóza vráti a v takej sile, že dovidenia.

lalinka12

adulinda toto podľa mňa ale len potláča prejavy nie? neviem, ja sa pri mykóze spolieham na lieky, mne pomohla kombinácia čípok od gynekológa a k tomu som užívala Wobenzym, vtedy som sa z toho definitívne dostala a musím zaklopať, ale už sa nevrátila našťastie späť :)

Adulinda

Ahojky, s mykózou som sa trápila asi rok. Dr. do mňa pchal lieky a vždy sa to na chvíľu zlepšilo, ale po pár týždňoch to prišlo znova a znova. Čítala som aj veľa diskusií a veľa ľudí si vychvaľovalo produkty z tejto stránky www.gynella.com, ktoré mi nakoniec najviac pomohli a už mám prevažne pokoj. Máte tiež niekto skúsenosť? Majú tam intímnu hygienu aj produkty na podporu liečby infekcií tam dole. Zároveň som obmedzila cukry v jedálničku, nosila bavlnenú spodnú bielizeň, prestala som sa kúpať vo vani, takže len sprcha, a používala som intímny umývací gél.

miriarka

kmina ono zvyknu castejsie sa objavit najma v zime aspon teda podla mojej skusenosti, mna to tak zvyklo prepadnut, ale zase ani v lete po navsteve kupaliska to nebola rarita, to je asi dost individualne :/

katarina22

Oliverblack pri mykóze asi inú situáciu jak čisté zúfalstvo nepoznám. A brala si len toto čo si napísala alebo ešte aj niečo iné? Ja momentálne mykózu nemám, ale musím tomu čeliť každú chvíľu :( A to keď už cítim taký nekomfort viem, že niečo sa chystá :(

oliverblack

wobenzym ma specificke celkom uzivanie, uz si presne nepamatam ako to boolo, brala som ho davnejsie tiez na mykozy, ciste zufalstvo...ale zabral skvele, len sa treba fakt riadit asi tym info v letaku, ja som davala bacha, ked uz je to taka investicia az to nevyjde nazmar

vvendy

chéri neverila som, že môže byť rozdiel v tom, keď sa užíva pred jedlom a po ale niečo na tom predsa len je, aj iné lieky čo mám tak sú pred jedlom a po, každé inak a nie je to len tak pre srandu králikov ;)

akinom007

Chéri/ davala som si to po jedle nakolko mam problemy so zlcnikom..ale v tom problem nbol do hodiny po uziti mi zacalo busit srdce zaliala ma horucava zacala sa mi otcit hlava a islo mi totoalne na omdletie....vydrzala som 3 dni uzivat...ten stav sa mi opakoval...nedokazala som fungovat myslela som ze odpadnem ledva som to predychala zakazdym som si musela lahnut

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.