Keď už prepukne vaginálna mykóza

Esmera

ahoj, ja sa liečim už asi 3 mesiace na mykózu, všetky vagiálne čípky som mala, aj ATB do vagíny aj ústne, teraz výplachy rosalgin, stále sa to vracia, červené , opuch, svrbenie, pálenie...lekár hovorí, že mám riešiť imunitu, najlepšie bude nejaká biorezonancia, celý organizmus treba dať do poriadku a bude aj mykóza preč natrvalo

katarina22

Lenže ako si zabezpečím aj to aby proste sa mi problémy s mykózou nevrátili? Aby som mala pokoj aj po preliečení? Kde mám teda istotu, že mykóza mi zase do pár mesiacov nepríde?

prieskumnicka

-lalinka12- Takuto skusenost mam aj ja. Imunita ma na starosti velmi vela veci. Od nej mnoho zavisi a to je dobre si uvedomit pretoze len tak sa mozeme z problemov dostat. Ale pri mykoze je bez debaty nutne zakrocit aj zo spodu, nejakymi cipkami, cize by mal byt zaklad vyhladat doktora.

katka44

ak sa mykoza opakuje, urcite treba k liecbe od lekara zacat uzivat aj wobenzym, lebo imunita je oslabena a aj preto sa kvasinky mnozia

lalinka12

prečo si myslíš, že to je z pečene? moja skúsenosť je taká, že keď prepukne mykóza tak sme niečo s imunitou zanedbali ;)

lalinka12

babské recepty to je taká útecha pre našu psychiku asi tak by som to nazvala, neviem jak inak to pomenovať, že proste snažíme sa veriť tomu žeby to mohlo pomôcť, ale realita je často úplne iná

oliverblack

usetrim ti cas - tieto recepty nepomahaju, nech skusas cokolvek, z mojich skusenoti to pomohlo nachvilku a potom sa to vratilo este ovela horsie... jedine, co mi zabralo bola liecba od gyn. a k tomu som si davala wobenzym, odvztedy mam pokoj, ale mozes mi verit, ze sa to oplati nenechavat to na nejake babske recepty

miriarka

katarina mne praveze lieky pri mykoze pomohli, kadejake rady som pocuvala, aj vyskusala, ale nic mi nepomohli, akurat co som bola nervozna, ze ziadna zmena k lepsiemu, az ked ozaj liecbu mi gyn nasadila, vtedy som zacala pocitovat zmeny k lepsiemu ;)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.