Keď už prepukne vaginálna mykóza

jajkafr

zuzulicek
mykóza nieje pohlavná choroba to znamená že rovnako ako aj my ženy aj muži ju môžu dostať nie len pri pohlavnom styku

zuzulicek21

moj priatel trpel mykozou a dlhu dobu o tom nevedel, sme spolu kratko a nedávno sa mu prejavili príznaky, nemali sme zatial pohlavny styk a on mi tvrdí že je ešte panic.je možné aby aj muž dostal infekciu aj inou cestou ako pohlavným stykom?

fifinka189

ahojte baby...mam otazocku ako sa robi ten octovy vyplach??kandidozu mam uz 4 roky a je to strasne skusala som uz vselico mozne dokonca som pila aj aloe vera ale nic nepomaha...dakujem za radu

marsala

Po niekolkych mesiacoch, co som mala pokoj, som zase dostala mykozu. Tentoraz par dni pred menzes. Uz som si lupla tabletku, dufam, ze mi to prejde. Inak som dostavala mykozu vzdy ked mi zacala ovulacia. Pekelne to svrbi a ten hrudkovy vytok tiez nic moc:((((((

Danuta

Na moje opakované mykozy,po poslednom preliečení som začala používať anionové vložky a pijem Vilcacorový čaj. Výsledok super....Vyskúšajte

gingerova

Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne...kačiatko7 a ktorý jogurt odporúčaš? Lebo som skúšala bielu activiu a nepomohlo, aj probiotický jogurt z Tesca...ja pijem na litre všetky možné druhy acidka a už sa mi z toho pomaly ale iste zdvíha žalúdok:)

kaciatko7

ja vsak nanasam jogurt na tampon a zavediem...obnovuje tu spravnu floru co tam ma byt. upokoji to aj palenie a stipanie. to je ako prva pomoc, ale ak sa chces zbavit kandidy, vlastne ju dostat pod kontrolu, pozri temu RNG, tam najdi kvasinky, candida, plesne...je to komplexny problem, treba ho riesit.