Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

karioll

ako som pisal pri minulej teme nenecham sa zatiahnut do nic neriesiacej debaty.
napisem co ma urobit ten,co potrebuje pomoc a tym moja aktivita konci.
moje rady su vysoko odborne a nie som uchyl co sedi cely den za pc lebo nema co robit

mjanik

martin-zober za hrsť soli,nahrej ju na panvici,horúcu ju vysyp do nejakej handričky a nahrieva pupok a asi 3 cm pod pupkom,urob to viac krát,hnačka zmizne!

earlgrey

Este raz ta prosim karioll aby si hudaka nestrasil. nikto tu zomierat nebude a uz vobec nie na rozvrat vnutorneho prostredia. chlapca trosku prehana, no a? x ludi ma pravednes hnacku a preziju. zvysene riziko maju len ludia vo vysokom veku, pretoze ti na to obrazne povedane seru zvysoka a odignoruju to. mlady chalan plny sil sa smrti v dosledku hnacky bat nemusi.

radca

Toto je zaujimava diskusia.
Ja som mal kedysi nieco podobne a mal som na to vypisany umrtny list.
Pointa bola v tom, ze clovek nesmie zjest nic sladene a ani ryzu, ani suchar, ani pomaranc, alebo mrkvu ani nic podobne. Podla mna by si nemal ani jest vela mineralov, lebo to moze sposobovat aj prebytok nejakeho nejakeho z nich.

Preto by si mal pit ten caj bez cukru.

karioll

zakladne mineraly su magnezium,vapnik,draslik,sodik,ked chybaju,tym,ze mas velky vydaj vody,prestanu bunky fungovat.to znamena,ze keby si napriklad vypil za den 20 litrov vody,vsetky tie mineraly vycikas a zomries
a to iste je pri hnacke.sodik a draslik idu z tela rychlo prec,preto ich treba neustale doplnat.za normalneho rezimu vela tichto mineralov skodi,lebo sodik drzi vodu a sposobuje vysoky tlak a pod,ale v tvojej situacii,keby si prisiel o sodik,tak ti opuchne mozog a pluca a ides do hoven.solit musis samozrejme s nacl,cize obycajna kuchynska sol,nie s morskou solou.cize slana ryza,zajtra banany kvoli magneziu a tie pomarance,normalne pitie je 2 deci za hodinu

laikpraktik

Prispievatel pod mojim prispevkom. Nestras ho umrtim na rozvrat vnutorneho prostredia, lebo sa este z toho zos***. jedine co potrebuje je dezinfekcia, ci uz tabletkami alebo alkoholom. neplet do toho ani rozvrat ani pomarance ...

Martin258

Dobre skusim aj tie pomarance vyzmikat, co to urobi."vela ludi zomiera na rozvrat vnutorneho prostredia" to snad nie ja mam len 17 rokou, nechcem zomriet :-|

Martin258

Dakujem vam v prvom rade za rychle reakcie, prave mi mama doniesla z lekarne ten Endiex a uzil som ho tak uvidime co sa bude diat dalej.Este tu mam dve tablety Endiaronu tak aj to mozem skusit zase zajtra, na veceru si dam teda varenu posolenu ryzu ako radite.Ak by mal este niekto nejaku rychlu radu budem vdacny.