Tabletky prsia extra

karioll

kvietok
zo ziadnych tabletiek ti prsia nenarastu,ale asi na to musis prist sama,tak chod na internet a kup vsetko co predavaju a este si nechaj poradit od odbornikov-predajcov na tomto fore

kaciatko7

pri kazdych liekoch, ktore obsahuju hormony sa vystavujes velkemu riziku, ze si privodis kopec zdravotnych problemov.
tina78 zabudla si dodat, co vsetko ti prednison okrem zvacsenia poprsia este privodil (ked niekto z lieku priberie, je logicke, ze sa mu zvacsia aj prsia).
nie len pisat, ze z toho lieku sa ti zvacsili prsia. podla mna, to bolo jedine pozitivum na tomto lieku. napis jej radsej o tych negativach, to by bolo rozumnejsie.

kaciatko7

precitaj si
www.nobelplus.sk
urcite by som tie neziaduce ucinky lieku neriskovala kvoli velkosti prs. vlastne ziadne lieky na zvacsenie poprsia by som neuzivala. existuju jednoduche cviky na podporu pevnosti, je to bezpecne, nechapem preco niekto za kazdu cenu ma potrebu uzivat chemiu, aby dosiahol nejake vytuzene rozmery.
bud rada, ze si zdrava, velke prsia nie su najdolezitejsia vec na svete.

odpovedam

je to len reklama. Zo ziadnych tabletiek prsia nenarastu. Aj gynekolog ti povie, ze zaruceny je len silikon. Fakt zbytocne vyhadzujes peniaze.