Tabletky prsia extra

Emy2

tabletky breast extra mam odskusane a nepomohli. Tento cougar krem sa mi zda ze trochu prsia spevnil a vyzeraju lepsie: www.cougar.sk
Tabletky su vraj podvod, vravela mi o tom doktorka, opytajte sa tiez svojej co vam na to povie...

Levoslava1

Ja som používala Megaprsia. Kúpila som lebo som nechcela plastiku a mala som depky z mojich malých pŕs. Užívala som to dohromady tri mesiace. S výsledkami som spokojná. Prvé účinky som zaznamenala cca po 3 týždňoch pravideľného užívania, ale niesom si presne istá lebo už je to dávnejšie. Ale rozhodne som spokojná a výsledky stále držia. Vymenila som aj podprsenky, lebo tie pôvodné počas kúry začali tlačiť... Takže za mňa áno!

Nelk

Ahojte.tabletky uzivam 14 den a po 10dnoch som zacala vidiet a citit rozdiel.zatial som spokojna a nupravovala som si nic.stale ten isty rezim a ide to.prsia sa mi zatial len ,,vyplnaju,, tukom.mam 50kg a 175cm ,4r po kojeni a podprsenku velkosti 80A.teraz uz pomalicky mozem brat 80B(co som mala v tehotenstve).pracujem v zdravotnictve a nieco na bylinkach bude ;) pokial nema zena hormonalnu poruchu.
Urcite vysledok moze byt lepsi s upravenou stravou, ako vravim ja som LEN nasadila tabletky.naco riesit akp vizera obal :) to je jedno hlavne ze to pomoze.nech ai hovori kto chce co chce