Tabletky prsia extra

vitaminka

možno sa vám to bude zdať hlúpe, mne prsia rástli ked som užívala vitamín E, alebo vitamín B(z tohto sa priberá trošku), nebolo to nejak extra moc ale sito kus podrástli

tina1112

ale ja som este nikoho nepocula rozpravat ze sa im prsia zvacsili o dve cisla a viac... prave naopak,
tak na co reklamuju ze sa prsia zvacsili o 2-3 cisla... ked to nie je pravda
v tomto state uz fakt nikto nic negarantuje :-)))))) ???

dzirkova

Chcela by som pprispiet do diskusie,na každého to funguje ináč.Kupila som si prípravok nebudem menovat,má posobit na plet,vlasy a nechty.mávala som potvári ekzém a nemohla som sa toho zbavit ,teraz ked beriem ten prípravok som zistila že naozaj dodáva pleti potrebné látky na normálne fungovanie a je to v pohode.Tak si myslím že je to aj s decolenom ale to už je na každom či to vyskuša či nie.

Princesska

prednison - no dakujem pekne, ved to beru chorí ludia a priberaju z toho strasne a mení sa tvár toto uviest ako príklad je cierny humor

tina78

tina78 ... aj ja ta chcem, ale snaz sa ma pochopit... je tolko skutocnosti, ktore stoja medzi nami a nepraju nasmu vztahu... neviem ci ma vobec zmysel bojovat. musime zostat silni.

petter

Dalsia trubka. Kolko mas rokov, 14? Chcec tromfnut svoje kamaratky, alebo co? Hoci prazdna hlava ale hlavne velke prsia, asi o tom je vas zivot. Chudinky.

tina78

ja som ho musela brat ten prednison no nepribrala som len som bola zavodnena a zvacsili sa mi riadne prsia, len po douzivani sa mi opat zmensili