Tabletky prsia extra

Ivet100

ajoj dievčatá!

Ja som megaprsia tiež chvíľku užívala lebo som bola po kojení a mala som strašne vyťahané prsia. Každá žena ktorá niekedy kojila to isto pozná, no mala som ich proste ako plachty. Tie tabletky mi celkom pomohli vrátiť prsia do pôvodného stavu. Veď vyskúšaj prípadne a daj sem aj ty nejakú skúsenosť potom

seseee

@mirka-a-joze, ja som megaprsia brala niekolko týždňov a pomohli mi nad moje očakávania, takže by som to až tak rýchlo nezavrhovala. A zloženie tam majú vycapené hneď na ďalšej stránke inak. Tak neviem čo riešiš :-) :-)))

mirka-a-joze

Pozerala som na tie megaprsia ale nikde nepisu zlozenie a mnozstvo, tiez firmu a ani kontakty, kto ten vyrobok vyraba. Uplne nedovera. Tiez som nasla taketo tabletky ale neskusila som este - hladajte cez google -"biome tabletky na rast prs" -odkaz odstránený-

sida432

Naozaj to pomáha, hovorím z vlastnej skúsenosti. A to že majú tie tabletky na etikete vycapené veľké cecky, no a čo, veď keď ti to pošlú poštou, aj tak to musia zabaliť do bublinkovej obalky. A aspoň si to nepomýliš s vitamínom C :-D

devillita

Baby nesypte do seba take veci ,aj keby sa to prejavilo tak je to nechvilu ako nahle prestanete tabletky uzivat prsia sa Vam vratia do normálneho stavu,je to velmi individualne vôbec hovorit o zvacseni,ja mam male prsia obvod pod 70 cez 80 a nikdy mi nepomohla k zvacseniu antikoncepcia ,a kedze niesom ani za silikony a na vypln vlastnym tukom nemam peniaze a aj keby som mala urcite ich neminiem na to ,tak som sa so svojimi prsiami zzila a som velmi spokojna.Zaklad je najst si spravnu podprsenku,nosim 60D cely zivot som nosila A cka lebo som si myslela ze na moje prsia su len a kosiky dobre a boli to iba priklopky na bradavky .Dnes mam nosim iba nevyztuzene 60D a konecne mam krasne prsia.Takze serte na tabletky a objednajte si krasne drahe podprsenky vo vasich velkostiach a budete mat krasne prsa.tipy najdete na spravnapodprsenkacz.Pekny den

Zuzi78987

no ja som celkom prekvapená kočky. Bola som s šopom megaprsia.sk spokojná. Je pravda že to balenie vyzerá ako žrádlo pre rybičky a tabletky tiež zrovna nevoňajú :-D ale vraj pripravujú nejakú novinku- nové lieky na zväčšenie pŕs. Šak mrknite tam.

pipinka256

Toto je taký oblbovák, že som väčší nevidela. Veď sa pozrite na to balenie, príde Vám ako diskrétne, alebo ako niečo čo Vám pomôže. Kamarátka si to bohužiaľ objednala, no hneď oľutovala. Bez výsledku.

Nimini

Aaaa Pipak ... Vrátia ti peniaze ale len ked cele nepouzite balenie zašleš do 10 dní späť. Pritom prsia sa ti maju zväčšiť po dvoch týždňoch čo je 14 dní. Je to totálna kravina.