Rodit po 40tke

451silvia

zaujimave ze kazdy sa tu obuva do starsich zien ale to ze ked je v telke postihnute dieta tak ho ma vo vacsine pripadov mlada mamicka to je realita. Stat sa moze kazdemu a to ze je niekto mlady neznamena ze bude mat aj zdrave dieta. MOja znama ma 26 a lekari maju u nej podozrenie na postihnutie u jej dcerky . Mne sa praveze zda ze starsie zeny maju zdravsie deticky znama mala tiez teraz tretie dieta prednedavno a to ma uz 20 rocneho syna a 17 rocnu dcerku.. tak tu prestante strasit zeny.. ked nato maju podmienky citia sa dobre nech len maju deticky....

*anjelik_strazny

ahojte zienky chcem vas podporit ked ste zdrave mate nato podmienky urcite do toho chodte! naozaj sa nedajte odradit hlupostami praveze ja poznam xy ludi pred 30tkou co maju obrovske problemy otehotniet ,potraty a podobne. Praveze sa mi zda ze tie starsie zienky to znasaju ovela lepsie co sa tehotenstva samotneho tyka aj vychovy. Su to zeny skusenejsie,vyrovnanejsie a vychovavaju ovela lepsie ako nervove mlade mamicky :)

0vecka

babatko po 40 imho nikdy nieej neskoro teda dajme tomu do 50tky sa este da ale neposuval by som to ... je to taka fakt posledna moznost

denisaf.

ahoj ja poznam kolegynku co mala babatko v 40tke uplne vsetko bez problemov prebehlo dieta je zdrave potom mam v okoli pripady ze zena mala 2 dospele deti a este si s manzelom spravili babatko taktiez krasna zdrava dcera ona uz mala okolo 43 rokov ... ked sa nato citis a si zdrava preco nie a je to blbost ze starsie zeny rodia chore deti za take tvrdenia by som fackala tych somarov co to tvrdia a len strasia zeny mlade baby sa mi zda castejsie porodia chore dieta ako ta starsia

babatko po 40

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, mal niekto prvé babatko po 40-tke? Niekedy to nie je o tom, ze dieta nechcete mať skôr, ale o tom, že nemáte partnera. A keď ho máte v 40-tke, tak už sa netreba pokúšať o bábatko? Uz ste stará na to mať dieťa? Aké máte skúsenosti?

Peter1990

Nie som síce moc zbehlý v tejto oblasti, ale podľa mňa deti, ktoré majú rodičia po 40-tke nie sú o nič menej cenné a neprídu o nič, ako tie, ktoré sa narodili mladším rodičom.

Ja mám 25 rokov, moja sestra je čerstvá tridsiatnička (slobodná, bezdetná) a máme 4 ročnú sestru. Mamina má 50 a otec 54 rokov a sú vitálnejší ako poniektorí tridsiatnici. Myslím, že moja sestra nevyrastá o nič v horších podmienkach ako sme vyrastali my a ani nevyrastá v "staromódnych" podmienkach.

Podľa mňa všetko závisí od rodiny a od ľudí ako sa k tomu stavajú. Ja mám skvelých rodičov, skvelých súrodencov a hádam ak by sme nemali malého "škrečka" tak by to ani nebolo ono.

Stať sa môže všeličo, ale zdravotné problémy dnes neobchádzajú ani mladých, takže zostáva len veriť. Verím, že moji rodičia tu budú ešte pre nás dlho, ale keby sa stalo čokoľvek, určite by moja sestra nezostala sama.

Takže ak sa niekto cíti na dieťa v 40-ke, smelo do toho.