Rodit po 40tke

:-Pbebe

mam 39... ja mam 2 kamaratky ktore sa narodili takto pozdejsie a je pravda ze sa za svojich rodicov tak povedane hanbia...

neviem mne sa to vobec nepozdava rodit takto neskoro s dietatom si moc neuzijete a nebudete vladat za nim a proste ine veci... v tomto veku by ste mali byt pomaly uz starimi rodicmi... nic v zlom no... nazory su odlisne...

mam 39

dakujem va za reakcie baby :-) ja mam uz skoro 19r.syna,tiez som rodila dost mlada...este nejake skusenosti zeny,ktore ste rodili tak neskoro? inkognito a teraz mas kolko rokov? vies,ja sa este obavam jednej veci a to je,ze budem k mojmu dietatu dost stara,ved ked to bude mat 10,tak ja uz 50! nebude sa za mna hanbit??

jedna

dieta je treba aj vychovat, nielen porodit...
je to teraz in rodit po styridsiatke, lenze treba si to racionalne premysliet a zamerne neklamat seba sameho

jajka001_

moja teta rodila ked mala 42, dieta je zdrave, hoci mala ovela neskor nejake zdravotne problemy, nemyslim ze tie ale s tym suviseli
ak je zena v podstate zdrava myslim ze nie je to az take rizikove
a komplikacie sa mozu vyskytnut vzdy

janula23

Ahoj,tak moja sestra rodila 4 krát.Prvé dve deti mala ako 18 a 20 ročná a daľšie dve 41 a 44 ročná.Všetky deti má krásne a zdravé.Samozrejme,že pri posledných 2 tehotenstvách bola aj na všetkých vyšetreniach,vrátane amniocentézy.

majka__

mna mala moja mamka ked mala 39 rokov. je pravda ze mam sice zdravotne problemy, ale nie az take, zeby som nemohla zit. a moj brat sa narodil ked mala mamka 41 rokov a je zdravy. takze urcite nie je take pravidlo, ze ak si starsia ako 40 rokov, kazde tvoje dieta sa narodi chore.

[zruseny1]

jejo :) tak ja sa musim pochvalit, ze som sa narodila mojej mamine ked mala 42
lekari ju chceli zozaciatku poslat na interupciu, vtlkali jej do hlavy ze sanca, ze budem zdrava bude 50 percent
a vraveli ze bud budem totalne zaostala, alebo velmi sikovna
mamina mala pevnu volu a samozrejme ze nad ich interupciou nerozmyslala, povedala si ze ked dokazala vychovat tri zdrave deti, tak zmakne aj stvrte, a aj keby bolo postihnute tak sa bude on s laskou starat. porod bol vraj dost tazky.
ja poznam strasne vela mamiciek ktore rodia po 35ke, a zatial sa im aj s detickami dari...
tak tolko odo mna, nechcem ale zovseobecnit na to ze vsetky starsie mamicky maju zdrave alebo chore deti
su aj take pripady, aj take, je to rozne