Má 30 a žije s rodičmi

Príspevok v téme: Má 30 a žije s rodičmi
melany

Priateľ má 30 rokov, zachviľu 31 a stále žije s rodičmi. Zdá sa mi to divné a vadí mi to. Mám pocit, že jemu to tak vyhovuje a nechystá sa osamostatniť. Keď prídeme ku nim domov, tak sme spolu v detskej izbe. Detskej! Znie to smiešne. Už som sa s ním o tom aj rozprávala, ale tvrdí, že nemá peniaze na to aby platil byt a všetko ostatné. A to nie je pravda. Zarába slušne, 850e mesačne má a v novembri mu majú zvyšovať plat. Veď koľko ľudí zarába oveľa menej a dokážu vyžiť. Neviem čo mám robiť. Ľúbim ho ale neskutočne mi to vadí, veľakrát rozmýšľam či ten vzťah vôbec niekde speje, keď z jeho strany je to vždy rovnaké. Sme spolu 2 roky.

AdamKrt

lipkalipova: o com to hovoris ? Nejake mas to popletene. Od nikoho sa nenecham ani vydrziavat, ani vyuzivat.Mas nejake ciastocne a popletene informacie.

lipkalipova

A co take??zena dokaze robit to vsetko co robia muzi a este aj na vysokych opatkoch tak neviem co tu porovnavas.Mnoho muzskych prac vykonavaju zeny lepsie ako vy muzi.tak sa trosku uvedom a poskaldaj si to v tej hlave mas to poprehadzovane

xyz...

lipka, krt si nikdy neprizna,ze nema pravdu,to je to iste,ako s tymi jeho receptami za 3 eura,s ktorymi bol skoro vsetkym na smiech

AdamKrt

lipkalipova:

okrem tehotenstva a porodu muz moze robit vsetko ostatne. A to aj robim. Mozno este viac, nez by som musel... ;-)

AdamKrt

xyz... Neviem, kto Ti pinda, ale ja nepindam. To, ze zena ma rodit - s tym sa bude dat urobit nieco len vtedy, ak sa podari vytvorit umelu maternicu a plodit deti umelou cestou. Do vtedy sa to asi nezmeni.

Starostlivost o deti je zalezitostou OBOCH rodicov. Zostat doma s deckom je jedno, ci ostane muz, ci zena. Otazne je, co vychadza rodine lepsie, ze komu sa to oplati viac a dohodnut sa.

lipkalipova

Adam Krt si naozaj zvlastny..to co tu pises naozaj nema chybu.keby si bol zena a mal na pleciach to co maju zeny az potom by si mozno pochopil,ze nie je vsetko len o tom o com pises.Naozaj by si mal byt tehotny,porodit,starat sa aby bolo vsetko doma oki,navarit,upratat a este popritom chodit aj do roboty.

AdamKrt

janka113, Dnes 13:59 - a preco by to mal riesit on ? Je snad nejaka pojazdna pokladnicka, alebo co ? JEJ to vadi... A ona zije tiez u rodicov.

To je uzasne, ked zena nema ziadnu sebareflexiu, len by mala poziadavky a na seba nema ziadne naroky. Toto muz dostane aj od kazdej "socialnej pracovnicky" a potom sa mozes divit, ked sa tak zacne spravat... ;-)

Proste je tu rovnopravnost. Chces nieco, urob s tym nieco. Ako povedal znamy - taku zensku vyhodit, nech leti prec ako spinave pradlo. Vo vztahu to neni len o davani, ze jeden iba dava a druhy iba berie. To neni vztah, ale zneuzivanie...