Co mozem vecer ( 21:00 ), ked ma chyti hlad, jest?

Príspevok v téme: Co mozem vecer ( 21:00 ), ked ma chyti hlad, jest?
agni

ahojte :). na nemeckom programe som pozerala ako jedna baba chudla a pomahal jej osobny trener. odporucil jej poobede nejest zemiaky, cestoviny, ovocie a ryzu. sladkosti, alkohol, syry a polotovary su aj tak zakazane a tiez sol. ked ma chyti vecer klad, co si mozem dat okrem uhorky ? o nej povedal, ze je velmi dobra na chudnutie. nieco spominal aj o jablkach, ale teraz neviem... mozem si ich dat aj vecer? neznici to moju snahu ( myslim cukor v nich ) schudnut? dakujem :)

Janko1974

Zaleží od toho kedy ideš spat!!
2hod pred spanim smies napr. kusok ryze, zelenina, kuracina - morčacie prsia na vode.
Ináč - Acidko, Kefir, jogurt, kuracie - morčacie prsia na vode so zeleninou, Nizkotucny Tvaroh je TOP,Protein...

mnejetojedno

Ja keď dostanem hlad o pol 11 - 1:00 večer (v podstate je to každý večer), tak si spravím volské oko, sáčkovú polievku alebo slané/sladké. Na čo mám chuť, to si dám a váha sa nad 50 kg aj tak nedostane.

januli22

preboha baby nacpavat sa vecer je to najhorsie na priberanie... ja by som o takejto hodine uz nic nedokazala dat do seba...

FitnessN

agni
ano uhorka je super mozes si dat aj paradajku ta je tiez velmi dobra tak tiez tvaroh to je samozrejmost a dobre ta zasitia nejake slnecnicove semienka alebo tekvicove vyskusaj :) sama prides na svoje len musis hladat:)

FitnessN

slavo123 to je uplna blbost treba sa najest po treningu tak 2 hodinky a pred spanim by si si mal dat tvaroh s ktoreho si pocas spanku svaly beru bielkoviny...

janko0842
ak cvicis tak preco si nedat kukuricu len sa jej neprejedaj staci ti jedna ... ale radsej si daj na vecer tvaroh so zeleninou a olivovym olejom ... ja osobne si davam na vecer tvaroh s pomarancom a dam si tak 1l vody s citronovou stavou ... citron obsahuje kyselinu citronovu ktora ta uplne jak keby vyzere pocas spanku a aj ti dobre po nej vytravy a rano vstanes s plochyb bruchom ... :)

Laskotka

ahojte...chcem sa opitat mozem na veceru zjest 220g tvarohu? O% tuku v sušine?alebo jedavam tofu s paradajkami,alebo cotagis s paradajkami...Hm?pomozte a dakujem...chcem schudnut,ale nejak sa mi nedari:-(