zvlastny vytok a svrbenie v pošve

bat

mne z najhorsieho pomohol harmancek - dve lyzice na 1 liter vody - oplachla som sa tym par krat a zakazdym sa to zlepsilo, mala som aj svrbenie aj divny vytok. Nevylucujem vsak, ze problem sa uplne a navzdy vyriesil.. chce to asi navstivit odbornika..

aloe

novacik.margot: dá sa to riešiť prirodzenou cestou, prírodnými doplnkami výživy.Pomohlo to viacerým, nie je to v dnešnej dobe mimoriadny problém, má to veľa žien.napíšte: duratnakatka@zoznam.sk

malička33

AHOJTE chcela by som sa spytať čo mam robiť ked som stale vlhka a moj vytok je biely slisky a tak zvlaštne mi zapacha tam dole. neviem čim to môže byt ved sa o seba staram tak čim to može byt hmm poradte prosim. Dakujem

candidaalbicana

novacik a vsetky dievcata s podobnymi problemami, na tuto temu sa tuto nizsie popisalo uz dost, mozte si len vybrat, su tu spomenute probiotika, homeopatika, vyplachy posvy a bylinky, ak vam to nestaci, napisem to, co mne pomohlo, ja som ale isla na gyndu, aby som vedela, co mi to tam dole otravuje zivot, mala som Candidu Albicana, lekarka mi predpisovala pocas celeho roka posvove tabletky a neskor aj tablety, ktore som brala ustami a moj problem zostal aj po roku, tak som zacala sama patrat po bylinnej liecbe, vyskusala som toho viac, aj probiotika, do posvy aj ustami, po 3 mesiace, ale moja pliesen sa ma drzala, nakoniec som nasla oreganovy olej, co je olej z pamajoranu obycajneho, po latinsky origanum vulgare, roztok, nie tablety, ktore nie su natolko ucinne ako roztok a Black Cohosh, po latinsky Cimicifuga racemosa, tiez roztok na uzivanie ustami, dostat tieto produkty v kazdej slovenskej lekarni specializovanej na homeopatika, ja som sa dozvedela o tychto homeopatickych lekarnach od nasej lekarnicky, tak som si tie roztoky objednala cez specializovane lekarne na homeopatiu a konecne som sa vytokom zbavila navzdy, pri objednavani som pouzila latinske nazvy.

Mala rada, Black Cohosh znizuje krvny tlak, brala som ho len na noc, lebo som z neho bola cez den ospala a nikdy na hladny zaludok, ale po veceri

Oreganovy olej zapricinuje krce v maternici, preto by ho nemali pouzivat tehotne a dojciace zeny, a tiez pocas menstruacie

novacik

chcela by som sa opytat, co mam robit ak mam palenie posvy a hrudkovity biely vytok,,ci sa to da liecit aj bez navstevy lekara a ci to nieje vazne

efika

najprv mňa bolelo v pošve keď do mňa partner dával prsty a na ďalší deň ma začalo v pošve svrbiť.A teraz sa mi do toho pridal aj výtok.

kpo

ahojte nevedel by mi niekto povedat uz dlhsie mam vytok niekedy je to krv ale niekedy taky rosolovity hnedý vytok bojim sa poradte prosim