zvlastny vytok a svrbenie v pošve

Lea234

ahojte, ja mam biely/zlty vytok, no nie je tekuty, nie hrubkovity...a trochu zapacha...tiez sa mi zda, ze mam zväcsene brucho trochu a naduva ma...mozu to byt kvasinky? no nic ma nikde nesvrbi.
dakujem za odpoved

pre teba

Mne na to pomahaju salviove cipky, ktore dostanes bezne v lekarni (nie na predpis, resp. recept, ale normalne volne) - myslim, ze Gyntima sa volaju, to sa opytas. Maju rozne druhy.
No to je len mechanicka pomoc, ktoru mozes pre svoj rozkrok spravit. Skutocny dovod je - skryty odpor k partnerovi...

Anonym 1

Ahojte...Mám bielý výtok s pošvy ale nieje hrudkový!Neviem čo to je ale bojím sa!Nejaké rady prosím! :(

odpoved

Anka,

Urcite zajdi ku gynekologovi, nechcem ta strasit ale neliecene vytoky mozu sposobit aj neplodnost a dalsie problemy. Znie to ako kvasinkovy vytok, je to bezne u zien, ale fakt zajdi ku gynekologovi.

anka18

Už 3 roky mám sex s tým istým partnerom. obaja sme sa neliečili na nijaké pohlavné choroby. No posledný pol rok sa mi každý mesiac vracia výtok. Ten výtok je hrudkovitý, biely niekedy hnedo-žltý a zapácha. Trvá tak 2 až 3 dni, v každomesačnom intervale. Pocitujem pri tom svrbenie. Inak ma to pri sexe vobec nebolí ani nič. Neberiem ATC ani nič podobné. Sex máme vždy s prezervatívom. A k tomu výtoku, mám ho plnú pošvu. Nepoužívam žiadne mydlá s parfumami ani nič podobné. Ku gynekologovi mam dosť daleko, tak sa pýtam čo mi može byť a čím to vyliečim aj bez lekára. Ďakujem

Niky-852

chcela bi som sa niečo spítať. Prechladla som a pri čúrani ma pichalo podbruchom ale pila som čaj s mišieho chvosta a prestalo to no mavam este take svrbenie. Moze to bit s prechladnutia ???

jajkafr

smejooo
pravdepodobne ide o kandidózu kúp si v lekárni Mycomax to je tabletka, alebo Canesten vaginálne tablety, alebo Canesten kombi malo by to zabrať...

smejoooo

ahojte. prosim pomozte. spala som s priatelom a potom ma zacalo svrbiet v pošve a mam cudny vytok taky hrubkovity, biely. neviem co to mam nemozem nosit ani nohavičky

jajkafr

anonymka
za každé lieky sa dopláca maximálne 3 eura... navyše na každú diagnózu existuje liek bez doplatku alebo s doplatkom maximálne 1 euro... skús poprosiť lekárku o nejaký lacnejší liek... ale určite navštív lekárku