zvlastny vytok a svrbenie v pošve

jajkafr

:)
to čo popisuješ vyzerá na mykózu (plieseň) kúp si v lekárni Canesten tablety aj masť a partnerovi masť alebo zájdi ku gynekologičke ona ti dá možno niečo lepšie

renca68

Pre dievča
(a ostatné podobné)

Gynekológ vám pomôže len dočasne. To viem z vlastnej skúsenosti.
Ale vyskúšajte anionky- intimky, tie fakt super pomáhajú. A zatiaľ sa mi to nevrátilo.

:)

ja mam tiez tento problem... mavam biely zapachajuci vytok niekedy aj hrudky? neviem co stym mam robit.. po pohlanom styku mojho partnera svrbi penis. co to moze byt? pordate mi prosim vas

Nenna

Baby ved to je MIKOZA.
Chodte hned ku gynekologovi, lebo ak sa to nelieci bude sa Vam to cely zivot vraciat, a potom sa z toho svrbenia zblaznite. Takze ten gynekolog.

A ak nemate moznost, tak odporucam jest vela bielych jogurtov, kyslej smotany, vynechat sladkosti.

100g mysieho chvosta (rebricek obycajny) namocit do studenej vody na noc. Rano uviest do varu a pridat do kupela. To pomaha...

aleale

dievca ja mam ten isty problem a neviem co to je bolo by fajn keby nam niekto poradil kto mal ten isty problem.....

zufala :(

ahojte..chcela by som radu..asi pred tyzdnom som mala pohlavny styk,a nadruhy den,ma to tam zacalo svrbiet,a mam cudny biely vytok...a dost to citim..neviem co mam robit,ale ku gynekologovy sa bojim,nakolko som tam este nikdy nebola...prosim,pomozte mi... :(

Nikaa

Mam 15rokov a mam velmi silny vytok neviem co mam robit pomozte mi niekto :( cem sa toho zbavit ale bojim sa ist ku gynekologovi