zvlastny vytok a svrbenie v pošve

kika2

Ja mám skúsenosti zo zápalmi vyše troch rokov, stále sa opakujú, a pomáha len posilnenie imunity, lebo sa to krúti stále dookola. Zo skúsenosti viem, že probiotiká z lekárne a lieky, ktoré doktori predpisujú sú len na chvíľkovi úľavu. Všetko vychádza z vnútri. Niekde v tele je infekcia, ktorá čaká a vždy pri oslabenej imunite sa naplno prejaví. Jediná šanca ako sa toho zbaviť natrvalo je gél na pitie aloe vera a umývacia emulzia od nich je tiež dobrá, takisto pomáha aj ich sprej prvej pomoci. Okrem toho nič iné nezaberá, vyskúšala som všetko.

janka

Ahojte....mala som tiez tento problem...gynekolog mi dal tableta peroralne aj vaginalne a tie peroralne predpisal aj pre mojho manzela...neviem co mi sposobovalo ten vytok a svrbenie ale tie lieky mi nepomohli..liecbu sme pakovali dvakrat....tak som si kupila na radu UROVAL MANOSA 1tbl rano , obed , vecer....vsetko sa utisilo....no presli dva tyzdne a je to tu opät...nema to sice taku velku intenzitu ako predtym ale je to tu...skusim opät ten uroval manosa, snad to zaberie zase....ak by niekto mohol, tak poradte este....vdaka....

merry123456789

pls radu...istu dobu sa mi objavuje vytok,hrudky biele a dost,nezapacha,ale niekedy kus svrbi...momentalne zijem v australii,tu ist k doktoreovi ej kalamita,isto pojdem ked pridem...co teda mozem urobit sama?

lea s

mam problem obcas mam svrbyvy vytok a objavili sa my na pyskoch akoby vyrastky a zda sa ze rastu....lenze ja som styk este nemala....poradi my niekto?

xennia

ja len chcem reagovať na adulienu - určite nie je riešenie bežať hneď ku gynekológovi!!!!! Pretože ženské problémy sú vnútorné problémy, napríklad treba upraviť stravovanie, treba hľadať inde problém tabletky stoja za..

maja137

od dnes ma pali posva teda skor svrbi a mam aj taky hrudkovitejsi vytok nie je ho vela ostava na okrajoch posvy.moze to byt aj z burliveho sexu???

dzuwa

ahojte,chcela som sa spytat ci si nahodou nepamatate ako tu jedno dievca radilo nejaky prostriedok na vytok,ze sa s tym umyva kazdy vecer, a ze to pomaha proti zarastaniu chlpkov.