zvlastny vytok a svrbenie v pošve

simonka 28

pred par dnami som mala mykozu ale uz to odznelo po uziti canestenu 1. teraz mi vsak meska menstruacia. moze byt mykoza dovodom? mate s tym niekto skusenosti? vopred vdaka

juel79

Ahoj.
Už som to písal v jednom príspevku. Moja priateľka mala veľmi podobné problémy. Svrbenie bolo také strašné, že nemohla večer zaspať. Veľmi jej pomohli Globule s Golden yacca v kombinácii s intimkami love-moon. Globule som nikde nenašiel len na stranke www.zenskeproblemy.sk Je to na tebe treba skúšať, lebo každému zaberie niečo iné. Držím palce.

hmmmmmmmmmmm

darjuska kvasinkova infekcia prameni/teda zdroj/je v posve,preto chod do lekarne a pytaj si inu formu,/vnutornu/ napr posvove tablety a kombinuj to s tym kremom zvonnku alebo je aj jednorazova kapsulka na zhltnutie, tusi mmykomax alebo diflucan.ak neprejde bez k dr.

MUDr. Kovács

Ahoj Dievca.

Podla Toho co si napísala tak si myslím že Dg. je Kvasinková infekcia. Mala by si čo najskor vyhladat svojo gynekológa lebo kvasinková infekcia sa prejavuje hrudkovitým až tvarohovitým bielym výtokom.

darjuskaa

Ahojte....mam presne ten isty problem ako "dievca" z tohto prispevku. pouzivam uz asi 3.den canesten krem ale nezabera to...pomoze to na par hodin ale potom to zacne palit, svrbiet a rezat este horsie..neviete mi poradit? moja gynekologicka ordinuje az v utorok :(

daria29

dievčatá,čítam ,aké máte problémy,svrbenie,výtoky,zápaly!to všetko soôsobujú baktérie,už som tu písala veľakrát,na toto pomáhajúAnionové vložky! vložkysa používaju i po operáciách,aby rany nehnisali,po pôrodoch,pri bolavej menstruácii,pri zápaloch močového mechúra,po sexe,ničia baktérie,po kupaní sa v bazénoch,.nižšie v príspevku to aj jedna dáma odporučila,vyskušala ich.dokonca tieto vložky sa odporúčaju nosiť aj v tedy,ak máte tampon v sunutý,aby sa nerozmnožili baktérie ,ktoré spôsobuju zápach a zápal.predstavte si krv-teplo-vlchko,čo tam vzniká? a ktomu čas ,ako často si meníte vložku?podla intenzity krvácania z týchto vložiek potrebujete 1-2 ks,aniony sa uvolnuju cez panvu do tela,okrem liečenia ,ničenia pachu,vas ešte vitalizujú.ak pracujete pri počítači,vám pomáhaju,nie ste tak unavené,nebolí vás hlava.kolké máte v práci osviežovače vzduchu?to sú tiež aniony,najmenej je ich v práci,uradoch,to na okraj.hlavné je tu ale "svrbenie,výtoky,zápaly.môžte sa u mna informovať!môžte prečítať viac na internete,dobrá stránka aj videá su na "LOVEMOONEU.EU

dixinka

Ahojte.
Minulý rok som mala kvasinky. Keď som bola na kontrole, výsledky už boli ok. Užívam občas čapíky gyntima probiotica. Výtok už nemám, ale trápi ma občasné slabé štípanie pošvy. Myslíte si, že to môže byť zase mykóza aj napriek tomu, že už nemám biely hrudkovitý výtok?