zvlastny vytok a svrbenie v pošve

bohyna72

Ahoj chcem sa spitat raz zacas mam svrbenie posvi ale vytok mavam pravidelne je taky bieli az bledohnedy ako to mam liecit.... vytok mavam stale len pocas menstruacie nie.... dakujem...

ask

hm, mala som to iste...Mala som kvasinky a streptokopa ci ako sa to vola..chod k doktorke..Brala som aj tablety a ked nie tak si kup v lekarni masticku fungicidin...Je to super masticka vzsdy povolilo skrabanie aspon na par hodin...Bolo to na nevydrzanie..viem aky je to strasny pocit...

mjanik

pálivé bolesti môžu byť spôsobené od predráždenej pečene,prípadne špatnou funkciou sleziny a tiež to môže robiť slabosť obličiek-dobre liečiteľné akupunktúrou

sssisa

potrebujem poradit
zacalo to tym ze som mala zapal moc. ciest, caste chodenie na WC, stale nutkanie, palenie..
prisiel mi mendzes o tyzden skor, trval dlhsie ako obvikle a medzi tym som brala lieky na ten zapal moc. ciest a teraz mam take rezanie pri klitorisu, okolo posvy az ku konecniku co by to mohlo byt?

dana335

mam krcove zili a dostala som tabletky daflon beriem ich uz 2 tyzne a dostala som vytok neviete mi niekto poradit ci je to ot tabletiek ktore uzivam?

Klobása

zoja777:

Kde si si nechala zdravý rozum? U doktorky? Ked ti po vlozeni vnutromaternicoveho telieska zacal vytok, asi mas alergiu na teliesko. Trvaj na jeho vybrati. A uz si nic nestrkaj nestrkaj do...

zoja777

ahoj chcem sa spýtať či ma niekto skúsenosť s vnutromaternicovým telieskom nehormonálnym.mám ho tri mesiace a stále mám výtok ked mi skončí menzes výtok mám krvavý do dalšej menzes.doktorka povedala že mám čakať ale neviem do kedy.poradí mi niekto?

aluska

radoo to nie je mykoza..je to antikoncepciou, ktroa zahustuje hlien maternice aby sa znemoznilo priechodu spermii cez krcok
nie je to nic zle

Radoo

Ahojte, ak mi mozte poradit moja priatelka mala dnes taky biely az kremovy vytok po milovani no nic ju ani neboli, ani nestipe, ani nesvrbi ako to popisujete tu vsetci. Je to tiez mykoza? A moze to byt sposobene aj dlhodobym pouzivanim hormonalnej antikoncepcie?