Femibion 800 - skúsenosti

Noelani

A čo tak sa lekárnika opýtať? Hádam to už viete nie? Ale musíš vedieť či máš štítnu žľazu ok bo v skoro všetkých je jód dnuka a ženy čo majú so štítnou problémy by jód nesmeli prijímať

anaaaa

Jasne ze v lekarni len je toho tolko vela ze neviem ktore su najvhodnejsie ci take co mozem uzivat pocas celeho tehotenstva alebo take co su napriklad na prvy trimester potom na druhy trimester a tak

anaaaa

Som tehotna j v 6 tyýždni doktor mi odporucil nech si kupim vitaminy pre tehotne ale ja netusim ktore je ich strasne vela

laura36

toto napisal moj gynekolog, on nan neda dopustit...naozaj zabera, sama mam tu poruchu homocysteinu , mala som aj problem otehotniet a doporucuje mi to brat cely zivot. a nie je to reklama, je to vitamin bez predpisu...
tehotenstvo.rodinka.sk

zdenka6

ja by som chcela dalsie dieta a rozmyslam ze ake vitaminy nasadit aby ma zase nevycucalo ako to prve :( bolo mi zle do zaciatku 5 mesiaca ale asi to bolo aj z nevhodnych vitaminov lebo aj setre z nich bolo nevolno a ked ich zmenila tak jej to vsetko ustupilo. Lene neviem ako sa volali, poradte mi nejake vitaminy este pred otehotnenim.

anitka30

ja som pri oboch tehotenstvach uzivala vitaminy a deticky su zdrave a mali aj dost velku porodnu vahu na to ze som mala a chuda :)

Veronika125

To by si asi musela jest len a len cele dni zeleninu v tehotestve tých vitaminov treba viac hlavne prave tyzdne ked sa vyvija mozog, niekedy sa treba premoct a zjest nejakú tu tabletku a vitaminove tabletky su preto aby si mala dostatok vitaminov