Femibion 800 - skúsenosti

3nttt

tiez som za klasicku kyselinu listovu. mne dr povedala ze femibion je iba zbytocne nadupany vselijakymi vitaminmy ktore telo vobec nepotrebuje.a este je teda pekelne drahy. klasicka kyselina listova ta vyde asi cca 5 eur na 3 mesiace,kdezto femibion mas na mesiac okolo 15 eur.a mozem ta ubezpecit ze nijaky velky rozdiel v tom nieje.jedine ze bud das 5 eur alebo 45...proste kseft...

maruška

ahojte,chcem sa opýtať,femibion 800 sa používa aj počas menzesu alebo sa na tú dobu vylučuje...Ďakujem za odpoveď

vilaamalkaa

Sestricku, ktora sa hra na lekara, by som nakopala do zadku. Asi je to aj nejaka stara skola, jasne, pocas tehotestva nic netreba brat, ked ti vypadaju zuby z nedostatku kalcia, je to predsa uuuplne normalne...Listovka sa odporuca brat uz pol roka pred planovanym pocatim. Takze si ju utekaj kupit, kukucka. A riad sa pokynmi lekara, nie nejakej zakompexovanej harpye.

sestricka?

sestricka nieje lekar
praveze kys. listova sa uziva uz pred pocatim a vhodna je najme do 6. tyzdna tehotenstva ale i cely prvy trimester a potom zasa v poslednom trimestri.
je nutna predovsetkym na prevenciu razstepovych vad neuralnej trubice-CNS a ine.
femibion je fajn hlavne koli aj pridanym kapsuliam kyseliny DHA ktora je tiez nevyhnutna a v nasej strave je jej malo,pokial nejes pravidelne ryby a aj celkove jeho zlozenie sa mi zda ztych pre tehotne navhodnejsie. ja som brala od zaciatku a aj pocas dojcenia

kukučka

Ahojte, potrebovala by som od Vás radu. Neviem čo mám robiť... Som v 3.týždni tehotenstva a chcela by som uživať vitaminy, aj som si ich kúpila Femibion 800, ale dneska mi sestrička možem povedať že vynadala že načo mi to bude, veď som zdravá a to všetko su len chemikálie a do konca 12.týždňa aby som nič nebrala. Čo mám robiť teraz? Viem že by som tie vitamíny potrebovala, ale bez suhlasu gynekologa by som mohla začať s užívanim?

Rady

Ahoj ZuDO,
Je to dobrý vitamínový doplnok pre tehotné ženy na prvé tri mesiace tehotenstva, resp. ak plánuješ tehotenstvo.
Neni nad obyčajnú kyselinu listovú a je aj omnoho lacnejšia.
Femibion 80 stojí cca 13Eur na mesiac.