Femibion 800 - skúsenosti

LindaG

Ja som samovolne potratila a ked som chcela zase otehotniet zacala som brat vitaminy a zdravsie som sa stravovala a podarilo sa :) v lete budeme mat nasho vytuzeneho drobca

Veronika125

Ja som pri prvom tehotenstve brala vitamíny až ked som uz bola tehotna ked ze to nebolo planovane tehotenstvo ale pri druhom som brala vitaminy a upravila stravu este pred otehotnenim :)

Klara154

Danka my keď sme plánovali bäbätko tak som zašala brať kyselinu listovu, hentú kyselinu obsahuje špenát a šalat a zelená zelenina celkovo, telu to neublíži :) ale v zelenine jej nie je toľko tak som si ešte kúpila vitaminy ktore ju obsahuju mopzno aj preto sa mi podarilo tak rýchlo otehotniet :)

Noelani

Danka : najprv si nechaj urobiť krvné vyšetrenie či vôbec tie vitamíny potrebuješ a je lepšie jesť veľa ovocia a zeleniny. Mne lekár povedal to isté a hlavne nechajte sa obaja ( gyn a uro ) vyšetriť ty na vajíčka a on na spermie.

Danka54

Ahojte, s priatelom by sme chceli babatko a chcem sa spýtat ci zacat brat vitaminy este pred tym ako otehotniem ci staci potom ked uz budem vediet ze som tehotna

3nttt

tiez som za klasicku kyselinu listovu. mne dr povedala ze femibion je iba zbytocne nadupany vselijakymi vitaminmy ktore telo vobec nepotrebuje.a este je teda pekelne drahy. klasicka kyselina listova ta vyde asi cca 5 eur na 3 mesiace,kdezto femibion mas na mesiac okolo 15 eur.a mozem ta ubezpecit ze nijaky velky rozdiel v tom nieje.jedine ze bud das 5 eur alebo 45...proste kseft...

maruška

ahojte,chcem sa opýtať,femibion 800 sa používa aj počas menzesu alebo sa na tú dobu vylučuje...Ďakujem za odpoveď

vilaamalkaa

Sestricku, ktora sa hra na lekara, by som nakopala do zadku. Asi je to aj nejaka stara skola, jasne, pocas tehotestva nic netreba brat, ked ti vypadaju zuby z nedostatku kalcia, je to predsa uuuplne normalne...Listovka sa odporuca brat uz pol roka pred planovanym pocatim. Takze si ju utekaj kupit, kukucka. A riad sa pokynmi lekara, nie nejakej zakompexovanej harpye.