Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

RNG

ivana 4837, jedenkrat pre vzdy si musite uvedomit, ze lekari su len ludia a ludia sa casto mylia a nie vsetci su rovnako vzdelani a schopni.
Pre to je velmi dolezite nespoliehat sa na nazor len jedneho, alebo dokonca len jednej lekarskej skupiny(zapadny typ symptomatickej diagnozy a adresovanie symptomou
patentovanymi chemickymi liekmi). Ja sa tiez riadim lekarmi, ale najma tou malou skupinkou, co pouzivaju celotelesny pristup, udrzbu a potravinove doplnky ako nastroj na uzdravenie a prevencie zdravotnych problemov.
Samozrejme nie jedineho lekara, ale mnohych.

ada 06

Ahoj Ivana,

ja mam posit, ze uz som si vsugerovala, ze magnezium potrebujem. Niekedy nan zabudnem a dam si ho az vecer. Ale, ak si spomeniem, ze som si ho zabudla dat a meskam napr. 1 hodinu, dam si ho, lebo mam pocit, ze ho potrebujem. Ale skusim so znizovat. Bude to tazke, ale, co je v zivote lahke, ze?! Aj Ansilan som vysadzala tak, ze som si povedala : " A uz dost! ". Som zvedava, ci budem taka hrdinka aj pri tychto dvoch liekoch.

Maj sa pekne a vdaka za radu,

Ada.

ivana4837

Ahoj nestastna,

Tvoj hnev je prirodzený,veď ide o Tvoje zdravie a to má vplyv na kvalitu Tvojho života!!!Ja som na liekoch 8,5 roka stále vravím ako mi je zle,ale odpoveď...presne ako dali Tebe...nie je na to dôvod,lieky sú v pohode a podobné kraviny...tak som nasratá na niektorých lekárov...človek im verí,odovzdá sa im do rúk za účelom,že mu pomôžu a nie zničia úplne život!!!

nestastna..

Pan Juliusq
Zadala som do goolu vami doporucenu stranku troska som mala chaos ako to mam zrobit, ale prisla som na to. Beriem 4 druhy liekov a s toho 1 je absolutne kontraindikovany k tym ostatnym. Zle sa citim lekarke to vravim az pol roka, ale ona stale to iste ze vsetko je, ako ma byt. Musim vymenit tu hus ,prepacte za vyraz, ale nemala som sancu jej oponovat. Teraz uz viem ze mozem stiahnem si to do tlaciarne a prisam bohu jej to vlacim do ust.

Pan Juliusq dakujem vam, ze ste tuto stranku dal na forum. Chvala bohu este dobry ludia su a chcu pomoct. Ja laik som ani nevedela ze take nieco existuje. Som strasne nahnevana a tak mi prosim prepacte. Dakujem.

juliusq

Pre vsetkych:

Ambulancie klinickej farmakologie pracuju s touto strankov. Treba zadat liek alebo viac liekov a zistite ci dochadza k interakcii jenotlivych liekov medzi sebov. Najdete tam vsetko co sa doposial zistilo a bolo nahlasene od ludi a lekarov v obdobi 15 rokov.Uvadzam odkaz na stranku interakcie liekov.

translate.google.sk

juliusq

ada 06.

To tocenie hlavy Vam pravdepodobne sposobuje magnezium, kym je v ucinku, mate nizky tlak, ak prestane ucinkovat, tak seroxat sa postara o zvysenie tlaku. Seroxat je antidepresivum, a mate ho uz stabilizovany v organizme. Doporucujem Vam vysadit, alebo znizit magnezium a priebezne si merat tlak, aby nedochadzalo k velkym vykyvom tlaku. Seroxat Vas stimuluje a tym dochadza u Vas aj k zvyseniu krvneho tlaku a rychlejsiemu pulzu. Hladajte si optimum tychto dvoch lieciv, ale pozor- je uplne bezne, ze ku kolisaniu tlaku dochadza aj u zdravych ludi pri silnom emocnom, alebo stresovom zazitku.
Merajte si tlak v stave pokoja, nie pri nejakej emocii, kedy je jasne, ze sa tlak zvysi.
S pozdravom juliusq

juliusq

cpe.

S neurolom neberte lubovnik bodkovany-vznikaju kontraindikacie.
Ked beriete neurol 2 x 0,25 denne, zavislost sa moze vyvinut do 4 tyzdnov.
Su vsak aj ludia, u ktorych sa zavislost nevivinie ani po roku liecby. Je to individulne. Neurol je silne anxiolytikum a len na margo uvediem priklad- 0,5 mg neurolu (alprazolam) sa rovna 10mg diazepamu.
Toto je, ale iba tzv tech. prepocet. Alprazolam je vysoko navykovy a zbavit sa ho je niekedy velmi tazke, az nemozne. Ani v nemocniciach pri detoxe nie su uspokojive vysledky. Casto dochadza k relapsu.
Pri vysadzovani totiz dochadza este k silnejsim prejavom anxiozy a inym prejavom. Caste su extremne krce, tras derealizacia, depersonalizacia a rozne velmi neprijemne stavy, ktore zapricinuju navrat k tejto droge. Doporucujem si precitat moje starsie prispevky.

ivana4837

Ada,

to čo si popísala je presne moja situácia...aj tie hodnoty,ale poviem ti,že závraty u mňa ustúpili hneď ako som začala užívať daný liek iba na noc,maj sa pekne!