Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

Taxim

ysa:

Daj si poradit pripadas mi ako male dieta.Lekar a zodpovednost... ktory ako.Ale zavistlost si uz budes musiet odskakat TY je to peklo ver mi.To sa neda ani opisat.

Taxim

ysa:

Ked si ho budes davat kedy tedy a kolko chces tak aj tak dopadnes. Uvazuj je to vysoko navykovy liek. Zavistlost nie je len o pravidelnom brani!!!!!!! Ani alkoholik nemusi pit kazdy den, ale musi sa opit kazdy mesiac. To je, ale tiez zavistlost.

ysa

NEDAM SA ZLOMIT, nemozem si to dovolit.musime verit doktorom,ak nie da sa vymenit,ale je za nas zodpovedny musi vediet co ma robit.aj proti zavislosti su dobre lieky

RIchard 1

ysa

Ries to co najskor kvoli sebe, lebo neskor budes velmi lutovat. Na lekarov sa nespoliehaj. Teraz ti je dobre, ale ver mi ono sa to zmeni zo dna na den.

hama

Maja, precitala som si tvoj boj s Xanaxom. Uz si sa dlho neohlasila. Dari sa ti? Inspirovala si ma a rada by som ta nasledovala. Ja ho beriem uz asi 6 rokov, najprv len sporadicky ale posledne roky pravidelne. Odvykanie je beh na dlhe trate. Ale chcem to skusit. To zoskrabovanie sa mi celkom paci. Drzme si palce.

ada 06

Dobry den, pan Julius,

opat si neviem rady. Som stale na tych istych davkach Seroxatu a Magne B6. Zacala som si merat castejsie tlak, teda, ked sa mi toci hlava. Myslela som si, ze sa mi toci hlava kvoli Magne B6, ze mi znizuje tlak. Chcela som ho znizit, aby som nemala zavrate, ale mne sa teraz toci hlava, a ked si odmeriam tlak, mam ho zvyseny. A ak si dam aj Magne B6, aby mi klesol, klesne mi skor vrchny, ale spodny nie. Nemam tlak velmi vysoky, ale ja aj pri 130 / 85 mam bolesti hlavy a zavrate. Vzdy som bola zvyknuta na nizky. Teraz mavam aj zle sny. Ku Ansilanu sa nechcem vratit.

Dakujem velmi pekne za odpoved,

Ada.