Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

sad20

kolko si brala?
ja som to musel zacat brat mesiac som nevedel zaspavat kazdy den ma triaslo atd
som samotar a ty aky bol dovod liecby ?

Maja.

Stale to nie je ono, ale bojujem.Ja som to, ale brala dlho.Verila som tym kecom lekarky ze to potrebujem a moj stav sa stale zhorsoval. Ziskala som toleranciu na liek a ona, ze zasa ideme zvysit.A este dame aj antidepresiva. Tak som pestala ku nej chodit.

Maja.

Odkial si? Ked si to bral 3 mesiace tak sa priprav, ze zi si vybudoval zavistlost.Ta sa prejavuje presne trasom po znizeni davky a este inymi syndromami.Zbavit sa ho je velmi tazke, musis ist tvrdo za svojim cielom.Cim skor tym lepsie. Lekarka ti neporadile dobre,znizuj pastupne 10% kazdych 14 dni.