Nakupovanie oblečenia cez internet

Lusgo

Odporúčam prezrieť tieto zoznamy e-shopov www.rankito.sk . Je tam veľa inšpirácie a dobrých tipov, ako na e-shopy s oblečením, tak aj kozmetika, kancelárske potreby, atď

maria14

Vrelo odporúčam e-shop About you - www.aboutyou.sk
Môžete si naobjednávať toho viac a v pokoji vyskúšať, vrátiť. Doručenie aj vrátenie máte zdarma!

Danielkaa

Díky za všechny tipy tady. Určitě se teď hodně hoděj různé e-shopy s oblečením, když jsou kvůli koroně zavřené kamenné obchody :( Což je teď pro mě dost těžké a zvláštní období. Každopádně k těm e-shopům, já jsem naposledy nakupovala tady nerio.cz leginy, halenky, trička a nějaké spodní prádlo a všechno naprosto v pořádku.

Dominika92S

Dobrý deň, ja skoro všetko nakupujem cez internet, akurát topánky tie musí vyskúšať. A čo sa týka kabeliek tak len z jednej stránky objednávam. Veľká spokojnosť ? také ako na obrázku za super ceny. www.mojekabelky.sk

gabca222

ja kupujem často značkové veci na different.cz, preotže tam viem, že ma nič nesklame, že to nebude podvod. :) kupujem ale i oblečenie, no a hlavne tie kabelky :P

anjelik1678

ahojte baby, poradte nejaky eshop s oblecenim, ktory mate overerny. keby tam mali aj boty, ci kabelky by bolo fajn :) chcem si rosku obnovit satnik, dakujem

dadka235

Ahoj, ja som teraz na rodičovskej dovolenke, takže nakupovanie v kamenných obchodoch hrozí len sem-tam. Zvyknem objednávať z H&M, ABOUT YOU, Reserved, ZOOT, keď sa neponáhľam tak aj Aliexpress a topánky klasika Deichmann. Vždy si však pozriem pred nákupom kde majú zľavy, výpredaj alebo nejaké špeciálne akcie. Našla som dobrú stránku www.kodino.com. Pravidelne uverejňuje aktuálne zľavy, výpredaje, zľavové kupóny. Plus si tam viem pozrieť kde majú dopravu zadarmo.

dresslily

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z tonzes.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.