Nakupovanie oblečenia cez internet

katka06081988

Ja mam dobre skusenosti s tymto eshopom www.modanoemi.sk. Dobre ceny, casto novy tovar cez topanky po bundy, damka, panska moda. Urcite sa da vybrat.

briks

Ja som si kúpila zo stránky pwieu.com blúzku aj bundu, su tam velkosti univerzálne vhodné pre velkosti S, M, L ja nosím S a sadla mi, latka je z dobrého materialu, uvádzajú bavlnu a elastan, takze sa prispôsobi telu, som spokojná, vela stastia v hladaní kvalitných eshopov :)

Matusisko_xD

Ahoj ja kupujem len čisto cez def-shop.com
Už som tam nakúpil viac ako 5krát a zatiaľ som mimoriadne spokojný. Sklady majú v Nemecku, takže budeš musieť prevodom cez bankový účet poslať peniaze predom a až po prijatí platby ti odošlú balík. Doprava sa platí tuším 8,99€ na Slovensko. Balík mi vždy prišiel od prijatí platby cca do jedného týždňa no niekedy aj skôr. Oblečenie, ktoré som si objednal prišlo vždy v poriadku vo veľkosti, akú som si vybral a bez poškodenia. Takže u mňa spokojnosť :)

jana299

ja nakupujem hlavne na Ebay.com, len nie vždy sa podarí trafiť veľkosť a na tovar čakám priibližne dva týždne. Známi si pochvaľujú Bonprix alebo tiež Zoot. Teraz chodím na tieto obchody preklikom cez Plnú Peňažnku a vracajú mi späť peniaze z nákupu, tak je to o čosi lacnejšie.

Kika114

Ahoj, tak ja zvyknem nakupovať zo stránok zoot.sk alebo answear.sk je tam veľmi široký výber oblečenia za priaznivé ceny, čiže jednoznačne ak značkové oblečenie za super ceny, tak odporúčam hlavne tieto dve internetové stránky. A ak chceš ušetriť, tak na tejto stránke www.inazena.sk som čítala o tom skvelý článok, a navyše máš tam aj iné články o ženách, opaľovaní, o zdraví pokožky atď atď takže ak máš čas tak si určite prečítaj ;) pozdravujeeem :))