Nakupovanie oblečenia cez internet

Monikka

Dobrý deň, ja sa nakupovania cez internet nebojím, mám zatiaľ len pozitívne skúsenosti. Je pravda, že sa snažím nakupovať z kvalitných obchodov a vyhnúť sa tak prípadným nepríjemnostiam. Mám rada napríklad obchod www.kilpi4you.com, tu nájdem vždy niečo pekné, mám rada športový štýl a tu majú oblečenie čo mi kvalitou, cenou i dizajnom vyhovuje.

Ra100

Odporúčam všetkým skvelý eshop na moderné elegantné oblečenie. Maximálna spokojnosť s cenami, službami a ponúkaným tovarom. Brands24 má širokú ponuku najnovších trendov v oblečení, obuvi, tenisiek, kabeliek, šiltoviek a doplnkov. Okrem zaručenej originality a pôvodu tovaru, máš aj expresné doručenie ZDARMA na všetok tovar, garanciu navrátenia peňazí a ponúkajú aj 60 dní na navrátenie tovaru. Zaregistruj sa teraz a získaš ešte aj 5€ kupón na Tvoj prvý nákup. www.brands24.sk

Jilly

Ahojte, ja tiez nakupujem z par uz spomenutych stranok. Ale taktiez som objednavala i z www.mia-made.com. Je to obchod s malovanym obleckom. Cize ak chcete dat niekomu vyrobit originalne tricko ako darcek tak odporucam.

susana2

Ahojte, skúste tu ak hľadáte spodné prádlo, majú podprsenky až to veľkosti 110 (fakt až 110 :)) fashion-intimate.cz a ja mám odtiaľ najlepšiu športovú podprsenku :)

Palike

Zdravím, ja určite odporúčam
Asos, Otto, Sportsdirect, Bonprixx
a ak si to chcete nejak málo zlacniť určite odporúčam cashbackovy portal
www.refundo.sk.
Napr. pri Asose ponúkajú 3,5% z ceny, že vrátia čiže ak by ste kúpili niečo za 20€ dajme tomu, Vám vrátia 70 centov a ak to spravíte vo viach obchodoch tak za krátku dobu sa to pekne nazbiera.

Sasa1234

Bonprix urcite odporucam, bola som velmi spokojna :)
Pozitivne skusenosti mam aj s eTrznicou - www.etrznica.sk, da sa tam kupit nove aj pouzite oblecenie, pricom tiez nemaju problem vratit peniaze, ak mi tovar nesedel. Skusala som tam aj predavat nejake svoje veci, zatial som predala 2 z 5, takze celkom slusne sa tam da aj zbavit menej potrebnych kuskov oblecenia :)