Nakupovanie oblečenia cez internet

asos

teraz je super vypredaj na ASOS...velmi (naozaj velmi) kvalitne veci, ziadna cina, precizne usite, strihy sadnu...
uz mam odtial 7 siat :-D...dorucuju aj na SK, do 30 eur za 3 eura, pri nakupe nad 30 eur zadarmo...co je lacnejsie nez nasa posta:-D
a este je dobry aj GEORGE a samozrejme pre syna SPORTSDIRECT...
www.asos.com

Andrea L.

ja nakupujem už iba cez internet. poznám všetky spomínané e-shopy a pred nedávnom som objavila aj pár nových. z tohto som si minulý týždeň objednala dámsky top s potlačou: www.obchod-oblecenie.sk tak sa teším ako príde :)

maya1

Nakupujem v Bonprixe, je však pravda, že čím ďalej, tým menej...ceny a tovar majú dobrý, avšak s tými veľkosťami zavádzajú, raz mi je to isté číslo veľké, raz dobré a raz malé, keď si k cene prirátam poštovné za nákup a za vrátenie tovaru, veľmi sa to predražuje.

Verca345

Ja nakupujem na Evelin.sk. Veľká ponuka. Kupovala som tam nočnú košieľku DONNA a je nádherná. Hádam by sa dala nosiť aj ako šaty, keby som nevedela, že je to nočná košieľka. Tovar je možné vrátiť, peniaze vrátia aj s poštovným. Overené.

sasagajdoska

Ja nakupujem v www.bonprixshop.eu a maju tam dobru ponuku aj ceny. A presne Zuzi, uz sa mi raz stalo, ze som potrebovala vymenit a nemali problem.

zuzi74

Tiez som mala s Bonprix kedysi negativne skusenosti, ale v poslednej dobe len pozitivne. Ked nieco nesedi vymenia. A su tam aj pri niektorych tovaroch skusenosti od ludi, co sa tyka materialu, velkosti, atd.

nicolette

s tým bonprixom som to počula aj ja... že posielajú úplne niečo iné, čo si človek objedná.. čo sa týka kvality a veľkosti.. ale neviem, osobnú skúsenosť s tým nemám, ešte nikdy som oblečko nekupovala cez net, inklinujem radšej ku "kamenným" obchodom, kde si môžem veci osobne vyskúšať